תשתיות נוטניקס הוטמעו בשמיר אופטיקה | אינטגרטור DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. סיפורי הצלחה
 3. תשתיות מחשוב Nutanix הוטמעו בשמיר אופטיקה

תשתיות מחשוב Nutanix הוטמעו בשמיר אופטיקה

קראו עוד על הארכיטקטורה של נוטניקס

"תשתית הענן הארגוני המודרני של Nutanix מספקת ביצועים גבוהים לצד פונקציונליות גבוהה ופשטות מירבית בניהול תשתית מרכזית ובכך הופכת את שכבת התשתית המרכזית לפתרון "שגר ושכח". הנסיון שצברנו גם עם פלטפורמת הגיבוי החכם של קומוולט מסייעת לנו לרכז את כלל המידע הארגוני מהמפעלים בחו"ל לניהול מרכזי ובכך להגדיל את רמת השרידות שלנו ויכולת ההגנה שלנו מפני איומים ואירועים"

יניב ינאי, מנהל התשתיות הגלובלי, קבוצת שמיר
תנו לנו להיות הסיור המודרך שלכם למודרניזציה של מערכות המידע המרכזיות ובסיסי הנתונים שלכם

מתעניינים בפתרון מסוג זה?

  הפלטפורמה שנבחרה תספק פלטפורמת מחשוב ואחסון מודרני בטכנולוגיית Hyper Converged של נוטניקס עבור רצפת הייצור של מפעלי הלוויין של שמיר אופטיקה ברחבי העולם. הפרויקט הוא פרויקט מתגלגל וההטמעה בכל אתר בחו"ל אורכת מספר ימים בודדים.
  היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק העריכו אותו במאות אלפי שקלים.

  במסגרת הפרויקט, הטמיעה שמיר אופטיקה פלטפורמה למחשוב ואחסון בתשתית אחודה מודרנית של חברת נוטניקס על גבי Acropolis Hypervisor בשילוב מתגי שדרה של סיסקו ופלטפורמת ניהול הגנה על מידע ארגוני של קומוולט.

  יניב ינאי – מנהל התשתיות הגלובלי של הקבוצה מסר: "תשתית הענן הארגוני המודרני של Nutanix מספקת ביצועים גבוהים לצד פונקציונליות גבוהה ופשטות מרבית בניהול תשתית מרכזית ובכך הופכת את שכבת התשתית המרכזית לפתרון "שגר ושכח". הניסיון שצברנו גם עם פלטפורמת הגיבוי החכם של קומוולט מסייעת לנו לרכז את כלל המידע הארגוני מהמפעלים בחו"ל לניהול מרכזי ובכך להגדיל את רמת השרידות שלנו ויכולת ההגנה שלנו מפני איומים ואירועים"

  DnA IT נציגה רשמית של נוטניקס משנת 2013 והיא המטמיעה הגדולה ביותר בישראל מבחינת ניסיון מוכח בשטח לצד הסמכות הגבוהות ביותר מצד היצרן.

  לקבלת פרטים נוספים

  לקוחות נוספים שהטמיעו פתרון מסוג זה

  לכל סיפורי ההצלחה

  פתרונות נוספים שיעניינו אותך

  שנדבר?
  השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם