תשתיות נוטניקס הוטמעו בשמיר אופטיקה | אינטגרטור DnA-IT
  1. עמוד הבית
  2. סיפורי הצלחה
  3. תשתיות מחשוב Nutanix הוטמעו בשמיר אופטיקה

תשתיות מחשוב Nutanix הוטמעו בשמיר אופטיקה

"תשתית הענן הארגוני המודרני של Nutanix מספקת ביצועים גבוהים לצד פונקציונליות גבוהה ופשטות מירבית בניהול תשתית מרכזית ובכך הופכת את שכבת התשתית המרכזית לפתרון "שגר ושכח". הנסיון שצברנו גם עם פלטפורמת הגיבוי החכם של קומוולט מסייעת לנו לרכז את כלל המידע הארגוני מהמפעלים בחו"ל לניהול מרכזי ובכך להגדיל את רמת השרידות שלנו ויכולת ההגנה שלנו מפני איומים ואירועים"

יניב ינאי, מנהל התשתיות הגלובלי, קבוצת שמיר

לקריאה על Nutanix

הפלטפורמה שנבחרה תספק פלטפורמת מחשוב ואחסון מודרני בטכנולוגיית Hyper Converged של נוטניקס עבור רצפת הייצור של מפעלי הלוויין של שמיר אופטיקה ברחבי העולם. הפרויקט הוא פרויקט מתגלגל וההטמעה בכל אתר בחו"ל אורכת מספר ימים בודדים. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק העריכו אותו במאות אלפי שקלים.

במסגרת הפרויקט, הטמיעה שמיר אופטיקה פלטפורמה למחשוב ואחסון בתשתית אחודה מודרנית של חברת נוטניקס על גבי Acropolis Hypervisor בשילוב מתגי שדרה של סיסקו ופלטפורמת ניהול הגנה על מידע ארגוני של קומוולט.

יניב ינאי – מנהל התשתיות הגלובלי של הקבוצה מסר: "תשתית הענן הארגוני המודרני של Nutanix מספקת ביצועים גבוהים לצד פונקציונליות גבוהה ופשטות מירבית בניהול תשתית מרכזית ובכך הופכת את שכבת התשתית המרכזית לפתרון "שגר ושכח". הנסיון שצברנו גם עם פלטפורמת הגיבוי החכם של קומוולט מסייעת לנו לרכז את כלל המידע הארגוני מהמפעלים בחו"ל לניהול מרכזי ובכך להגדיל את רמת השרידות שלנו ויכולת ההגנה שלנו מפני איומים ואירועים"

DnA IT נציגה רשמית של נוטניקס משנת 2013 והיא המטמיעה הגדולה ביותר בישראל מבחינת נסיון מוכח בשטח לצד הסמכות הגבוהות ביותר מצד היצרן.

לקריאה נוספת על -

חזרה לכל סיפורי ההצלחה

רוצים ליישם פתרון מסוג זה בחברתכם?מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם

לתיאום ייעוץ אישי ללא התחייבות
השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם