תשתיות מחשוב מרכזיות נוטניקס Nutanix הותקנו בחברת איירובוטיקס | DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. סיפורי הצלחה
 3. התקנת תשתיות מחשוב מרכזיות NUTANIX בחברת איירובוטיקס

התקנת תשתיות מחשוב מרכזיות NUTANIX בחברת איירובוטיקס

למידע נוסף על ארכיטקטורת ענן היברידי

'בחרנו בתשתית האחודה של Nutanix שהוכיחה עצמה כפלטפורמת On Premise הקלה ביותר לתפעול וניהול לצד חיבור שירותי ענן בהם עושה החברה שימוש מסיבי. איירובוטיקס נמצאת בתנופה משמעותית והבחירה בפלטפורמה הזו סייעה לנו לרכז משאבים ביישומים והתהליכים העסקיים של החברה כאשר התשתית מנוהלת באופן עצמאי.'

שימי בן-ברוך, מנהל מערכות המידע, איירובוטיקס
תנו לנו להיות הסיור המודרך שלכם למודרניזציה של מערכות המידע המרכזיות ובסיסי הנתונים שלכם

מתעניינים בפתרון מסוג זה?

  בחברת Airobotics הוטמעו תשתיות מחשוב מרכזיות נוטניקס Nutanix עבור תשתית המחשוב והאחסון המרכזית של החברה, מכיוון שהתשתית האחודה של Nutanix מוכיחה עצמה פעם אחר פעם כפלטפורמת On Premise הקלה ביותר לתפעול וניהול עם אפשרות לחיבור שירותי ענן.

  הפרויקט כלל מערכת מרכזית מבוססת הפלטפורמה האחודה של נוטניקס עבור כל היישומים הארגוניים של החברה. הפרויקט ארך שבועיים, היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק העריכו אותו במאות אלפי שקלים. במסגרת הפרויקט, נבחר Acropolis Hypervisor כתשתית הוירטואלית אשר תשרת אותה לשנים הבאות.

  שימי בן-ברוך, מנהל מערכות המידע של החברה הסביר: 'בחרנו בתשתית האחודה של Nutanix שהוכיחה עצמה כפלטפורמת On Premise הקלה ביותר לתפעול וניהול לצד חיבור שירותי ענן בהם עושה החברה שימוש מסיבי. איירובוטיקס נמצאת בתנופה משמעותית והבחירה בפלטפורמה הזו סייעה לנו לרכז משאבים ביישומים והתהליכים העסקיים של החברה כאשר התשתית מנוהלת באופן עצמאי.'

  DnA IT נציגה רשמית של נוטניקס משנת 2013 והיא המטמיעה הגדולה ביותר בישראל מבחינת נסיון מוכח בשטח לצד הסמכות הגבוהות ביותר מצד היצרן. הפתרון בוצע על גבי תשתית השרתים של Lenovo מסדרת HX Series שת"פ OEM עולמי עם Nutanix.

  לקבלת פרטים נוספים

  לקוחות נוספים שהטמיעו פתרון מסוג זה

  לכל סיפורי ההצלחה

  פתרונות נוספים שיעניינו אותך

  שנדבר?
  השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם