פלטפורמה היברידית לאחסון ומחשוב מרכזי הוטמעה בחברת בריפקאם | DnA-IT
  1. עמוד הבית
  2. סיפורי הצלחה
  3. הטמעת פלטפורמה היברידית לאחסון ומחשוב מרכזי בחברת BriefCam

הטמעת פלטפורמה היברידית לאחסון ומחשוב מרכזי בחברת BriefCam

קיבלנו פרויקט מודרני, עתיר ביצועים, נוח לניהול ותפעול, המאפשר לנו להפעיל מערכות 'כבדות', להגדיל היקפים – ללא פגיעה בביצועים

ערן אלון, סמנכ"ל מערכות מידע ומחשוב, בריפקאם

חברת BriefCam בחרה ב DnA IT ליישום פרויקט הטמעת מערך היברידי של אחסון ומחשוב, מבית נימבל סטורג' (Nimble Storage) וסיסקו (Cisco) בבריפקאם (BriefCam).

הפרויקט התבסס על פתרון משולב של שתי החברות, הכולל תשתיות מחשוב אחודות, שרתים ומערך תקשורת של סיסקו, בשילוב מערך אחסון היברידי של נימבל. הפרויקט ארך כשלושה חודשים והיקפו הכספי עומד על מאות אלפי שקלים.

בריפקאם מתמחה בפיתוח כלים לניטור, ניתוח ואינדוקס וידיאו בזמן אמת. היא מספקת פתרונות Video Synopsis ליצירת תקצירים של סרטים, המאפשרים סקירה מהירה של הסרטון המצולם, ניתוח שלו ויצירה אוטומטית מהירה של אינדקס מפתח עניינים. פיתוחי החברה מאפשרים פעולה גם בזמן אמת, על גבי שידור Live Video. הפטנט הרשום של בריפקאם, Video Synopsis, משמש בין היתר לניטור מיידי של אירועים, זיהוי פלילי ואיתור ראיות בזמן אמת. בין לקוחות המערכת נמנים גופי ביטחון ומודיעין רבים בעולם, גוגל (Google) ועוד.

מערך האחסון של נימבל הוא בעל קיבולת גבוהה בזמני ביצועים של פחות מ-1 מילי שניה שקולה למערכת פלאש. כמו כן, עוצמת המערכת הוא ביכולת שלה לספק פלטפורמה קלה לניהול ותפעול נוחה אשר דואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון.

מערך המחשוב המאוחד של Cisco, כולל שרתים, מיתוג ותמיכה בשרתים וירטואליים של VMware. מערך זה בשילוב מערך האחסון ההיברידי של נימבל, הוטמעו במרכז הפיתוח של בריפקאם במודיעין. מרכז זה משמש בין היתר כתשתית פיתוח ובדיקות של החברה ודורש תשתיות שתומכות בהרצה מהירה של קבצי וידיאו כבדים. הפתרון המשולב עם המערך ההיברידי שהוטמע מאפשר לבריפקאם לעבוד במרכז הפיתוח אל מול מערכת אחסון עתירת ביצועים. מערך זה מתוכנן לעמוד בכל עומס, לצמצם את שטח הרצפה, ובנוסף לבצע העתקים חכמים במינימום תפוסת נפח לצורך פיתוח ובדיקות. המערך ההיברידי מאפשר לתפעל בפשטות וביעילות את כל מערך האחסון והמחשוב.

ערן אלון, סמנכ"ל מערכות מידע ומחשוב של בריפקאם מסר: "עד כה התמודדנו עם קשיים שנבעו מרשת איטית, מבוזרת וקשה לתפעול. הפתרון של נימבל המשולב עם המערך של סיסקו מהווה עבורנו תשובה לאתגרים בכמה תחומים ופישט את הניהול והתחזוקה של כלל המערכות. קיבלנו פרויקט מודרני, עתיר ביצועים, נוח לניהול ותפעול, המאפשר לנו להפעיל מערכות 'כבדות', והחשוב ביותר להגדיל היקפים – ללא פגיעה בביצועים".

אושרי שרון, מנכ"ל DnA IT, הוסיף "ל Data Centers יש כיום צרכים גדלים והולכים, ובמקביל ארגונים נתקלים באתגרים גדולים מאוד לשמירת רמת ביצועים גבוהה שמשפיעה ישירות על החזר ההשקעה. הפיתרון המשולב של נימבל וסיסקו ניתן ליישום מהיר, עם נקודת ניהול אחודה".

כפיר שפיר, מנהל הפעילות של נימבל בישראל ציין כי "מערך הפתרונות הזה אופטימלי לאחסון פלאש-SSD והוא נמצא בתנופת אימוץ של מספר ארגונים בתעשייה. הוא כבר יושם בארגונים רבים בעולם ומביא להאצה של ביצועי אפליקציות, הרחבת היישום של רכיבי תשתית באופן עצמאי, פישוט הניהול ופריסתו באופן מהיר לצד סיכון מופחת".

לקריאה נוספת על -

חזרה לכל סיפורי ההצלחה

רוצים ליישם פתרון מסוג זה בחברתכם?מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם

לתיאום ייעוץ אישי ללא התחייבות
השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם