פלטפורמה היברידית לאחסון ומחשוב מרכזי הוטמעה בחברת בריפקאם | DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. סיפורי הצלחה
 3. הטמעת פלטפורמה היברידית לאחסון ומחשוב מרכזי בחברת BriefCam

הטמעת פלטפורמה היברידית לאחסון ומחשוב מרכזי בחברת BriefCam

לקריאה נוספת על יישום ענן פרטי בארגונים

"קיבלנו פרויקט מודרני, עתיר ביצועים, נוח לניהול ותפעול, המאפשר לנו להפעיל מערכות 'כבדות', להגדיל היקפים – ללא פגיעה בביצועים"

ערן אלון, סמנכ"ל מערכות מידע ומחשוב, בריפקאם
תנו לנו להיות הסיור המודרך שלכם למודרניזציה של מערכות המידע המרכזיות ובסיסי הנתונים שלכם

מתעניינים בפתרון מסוג זה?

  חברת BriefCam בחרה ב DnA IT ליישום פרויקט הטמעת מערך היברידי של אחסון ומחשוב, מבית נימבל סטורג' (Nimble Storage) וסיסקו (Cisco) בבריפקאם (BriefCam).

  הפרויקט התבסס על פתרון משולב של שתי החברות, הכולל תשתיות מחשוב אחודות, שרתים ומערך תקשורת של סיסקו, בשילוב מערך אחסון היברידי של נימבל. הפרויקט ארך כשלושה חודשים והיקפו הכספי עומד על מאות אלפי שקלים.

  בריפקאם מתמחה בפיתוח כלים לניטור, ניתוח ואינדוקס וידיאו בזמן אמת. היא מספקת פתרונות Video Synopsis ליצירת תקצירים של סרטים, המאפשרים סקירה מהירה של הסרטון המצולם, ניתוח שלו ויצירה אוטומטית מהירה של אינדקס מפתח עניינים. פיתוחי החברה מאפשרים פעולה גם בזמן אמת, על גבי שידור Live Video. הפטנט הרשום של בריפקאם, Video Synopsis, משמש בין היתר לניטור מיידי של אירועים, זיהוי פלילי ואיתור ראיות בזמן אמת. בין לקוחות המערכת נמנים גופי ביטחון ומודיעין רבים בעולם, גוגל (Google) ועוד.

  מערך האחסון של נימבל הוא בעל קיבולת גבוהה בזמני ביצועים של פחות מ-1 מילי שניה שקולה למערכת פלאש. כמו כן, עוצמת המערכת הוא ביכולת שלה לספק פלטפורמה קלה לניהול ותפעול נוחה אשר דואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון.

  מערך המחשוב המאוחד של Cisco, כולל שרתים, מיתוג ותמיכה בשרתים וירטואליים של VMware. מערך זה בשילוב מערך האחסון ההיברידי של נימבל, הוטמעו במרכז הפיתוח של בריפקאם במודיעין. מרכז זה משמש בין היתר כתשתית פיתוח ובדיקות של החברה ודורש תשתיות שתומכות בהרצה מהירה של קבצי וידיאו כבדים. הפתרון המשולב עם המערך ההיברידי שהוטמע מאפשר לבריפקאם לעבוד במרכז הפיתוח אל מול מערכת אחסון עתירת ביצועים. מערך זה מתוכנן לעמוד בכל עומס, לצמצם את שטח הרצפה, ובנוסף לבצע העתקים חכמים במינימום תפוסת נפח לצורך פיתוח ובדיקות. המערך ההיברידי מאפשר לתפעל בפשטות וביעילות את כל מערך האחסון והמחשוב.

  ערן אלון, סמנכ"ל מערכות מידע ומחשוב של בריפקאם מסר: "עד כה התמודדנו עם קשיים שנבעו מרשת איטית, מבוזרת וקשה לתפעול. הפתרון של נימבל המשולב עם המערך של סיסקו מהווה עבורנו תשובה לאתגרים בכמה תחומים ופישט את הניהול והתחזוקה של כלל המערכות. קיבלנו פרויקט מודרני, עתיר ביצועים, נוח לניהול ותפעול, המאפשר לנו להפעיל מערכות 'כבדות', והחשוב ביותר להגדיל היקפים – ללא פגיעה בביצועים".

  אושרי שרון, מנכ"ל DnA IT, הוסיף "ל Data Centers יש כיום צרכים גדלים והולכים, ובמקביל ארגונים נתקלים באתגרים גדולים מאוד לשמירת רמת ביצועים גבוהה שמשפיעה ישירות על החזר ההשקעה. הפיתרון המשולב של נימבל וסיסקו ניתן ליישום מהיר, עם נקודת ניהול אחודה".

  כפיר שפיר, מנהל הפעילות של נימבל בישראל ציין כי "מערך הפתרונות הזה אופטימלי לאחסון פלאש-SSD והוא נמצא בתנופת אימוץ של מספר ארגונים בתעשייה. הוא כבר יושם בארגונים רבים בעולם ומביא להאצה של ביצועי אפליקציות, הרחבת היישום של רכיבי תשתית באופן עצמאי, פישוט הניהול ופריסתו באופן מהיר לצד סיכון מופחת".

  לקוחות נוספים שהטמיעו פתרון מסוג זה

  לכל סיפורי ההצלחה

  פתרונות נוספים שיעניינו אותך

  Network Segmentation מבוסס תוכנה

  במציאות של היום אבטחת מידע בתוך חוות השרתים הוא תחום מאתגר מאוד עבור ה-IT.
  אנשי אבטחת מידע בארגונים עומדים כיום בפני אתגרים אדירים בשמירה ותחזוקת הקשרים הנכונים בין השרתים, הנובעים מצורך הולך וגדל בכמות השרתים והצורך בגמישות עצומה במערכות ובקשרים בין השרתים גם במערך מחשוב המבוסס ברובו על מוצרי מדף וגם ארגוני פיתוח המבוססים על Agile Programming. האתגר הולך ומתעצם במרכזי נתונים שהופכים גדולים ומורכבים יותר ויותר, הדורשים איפיון ומעקב רציף ותמידי אחר קיום הקשרים הלוגיים הנכונים והלגיטימיים בין השרתים במערך.
  עומסי העבודה כיום פועלים במספר הולך וגדל של טכנולוגיות, לרבות תשתיות וירטואליות, Containers שרתים פיזיים, ענן פרטי, ציבורי ו/או היברידי. הפלטפורמה של Guardicore נותנת מענה של "עיניים" ובקרה מיידית לצוותי אבטחת המידע והתשתיות כיוון והיא מאפשרת שמירה על נראות עבור אופן וסוג הקשרים בין כל היישומים, פיקוח על הסטנדרט והתאימות שהוגדרו וכמובן זיהוי הפרה בהתאם למדיניות שהוגדרה.

  המשך קריאה
  EnHe
  צרו קשר
  נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ועניין וניצור עמכם קשר בהקדם

   *רק פניות רלוונטיות יענו.
   *פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם מינימום של 100 משתמשים ומעלה.

   Contact Us
   Tell us about your issue so we can get you to the right people, as soon as possible.

    *Only relevant inquiries will be responded.
    *The company's solutions are intended for organizations with a minimum of 100 active users.

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה,בקשה ועניין. ניצור עמכם קשר בהקדם

     כמות המשתמשים בארגון

     *פניות רלוונטיות יענו. פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם 100 משתמשים ומעלה

     כלי נגישות