ניהול בסיסי נתונים עם Nutanix Database Service | DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. מידע מקצועי
 3. ניהול בסיסי נתונים עם Nutanix Database Service

ניהול בסיסי נתונים עם Nutanix Database Service

ניהול ואוטומציה של מסדי נתונים

עם התקדמות הדיגיטציה בעולם העסקי, ארגונים בכל הווקטורים מתקשים לעמוד בדרישות הביצועים של בסיסי הנתונים, דוגמת: דיווחים בסוף החודש, עיבוד עסקאות ועוד. 

אף על פי שעולם ה IT הופך מהיר יותר והטכנולוגיות מתקדמות יותר, לא הצלחנו לשנות את ביצועי מסד הנתונים או לאפשר ל-DBA לספק מסד נתונים חדש, בייחוד עבור מקרים בהם צוות פיתוח היישומים צריך עותק חדש. תהליך כזה עלול לעיתים לקחת שבועות. 

ארגונים רבים חווים אתגר משמעותי עקב גידול בתשתית הגורר אחריו מספר הולך וגדל של מאגרי מידע ייעודיים, בנוסף ליצירה אוטומטית של עותקים / שכפולים רבים של מסדי נתונים. העלויות הכוללות, בנוסף למשאבים ההולכים וגדלים הנדרשים לשמירה על אלו, הם סיבה טובה לכאבי ראש בארגונים רבים.

Database Administration and automation

מעל 80% מהארגונים מחזיקים יותר מ- 10 עותקים של בסיסי הנתונים החשובים שלהם

database administration

30% קצב צמיחה שנתי של בסיס נתונים (נמדד ביחידות של Zettabytes)

ניהולי מסדי נתונים

אספקת Database מוכן לעבודה נמשכת שעות, ימים או שבועות ומערבת מספר צוותים

מצב התשתית כיום עבור בסיסי הנתונים

ארכיטקטורת תשתית מהדור הישן, שבנויה על בסיס יחידות מחשוב ואחסון נפרדות ויחידות מורכבות, יוצרת בעיות רבות בסביבת מסדי הנתונים הארגוניים.

שילוב פריסת מסדי נתונים, ניהול ופתרון בעיות על גבי מורכבות התשתית, הופך במהרה לבלתי נסבל כאשר הסביבה מתרחבת. אצבעות מצביעות בין צוותים לפתרון תקלות מייצרות SLAs גרועים מכיוון שלתשתית ומאגרי מידע לוקח זמן רב מדי לפריסה ולשינויים.

ניהול בסיסי נתונים מסורתי

הפתרון של Nutanix עבור תשתית לבסיסי נתונים

ארכיטקטורת ה HCI המודרנית פותרת בעיות תשתית מורכבות ומובילה את הארגון קדימה גם בתחום הניהול והאוטומציה של בסיסי הנתונים.

ניהול בסיסי נתונים עם Nutanix Era

שירותי NDB לפלטפורמה  של נוטניקס מאפשרת מאגרי מידע מהירים הניתנים להרחבה באופן אוטומטי עם פריסות הכוללות אספקת שיטות עבודה מומלצות, חסכוניות ובטוחות.

הפלטפורמה של Nutanix מספקת חוויית ענן פנים ארגוני אשר מפשטת את התכנון, הבנייה והפריסה של תשתיות IT. הפלטפורמה הזו מכנסת את כל משאבי ה-IT לפיתרון יחיד בהיקף שיכול להפעיל כל יישום.

ניתן לפרוס תשתית המופעלת על ידי Nutanix תוך 60 דקות בלבד או פחות. צוותי IT יכולים להתחיל בקטן, עם בדר"כ רק שלושה שרתים וקיבולת (אחסון וחישוב) בקנה מידה ללא הגבלה.

קנה המידה הוא לינארי במלואו. כל שרת מוסיף כמות נפח אחסון ויכולת עיבוד. אם צריך להכפיל את הקיבולת הכוללת של פריסת Nutanix, אפשר פשוט להוסיף פי 2 שרתים חדשים. לא עוד ניחושים, פתרון תוכנה 100% שיכול לרוץ על שרתי מדף מכל יצרני השרתים המובילים.

ניתן לשדרג את שכבת התוכנה כולה בלחיצה אחת וללא הפרעה לסביבה החיה.

Nutanix מביאה ערך עסקי אמיתי לניהול תשתית בסיסי הנתונים בארגון

פריסה תוך דקות 

ניהול בסיסי נתונים עם Nutanix Era
ניהול בסיסי נתונים עם Nutanix Era

התאוששות בפשטות ובקליק 

ניהול בסיסי נתונים עם Nutanix Era

תהליכי תפעול פשוטים ברמת ה-DBA

 • שיפור Time to Value לצד אפקטיביות וזריזות עסקית
  ארכיטקטורה מודרנית המאפשרת גדילה לינארית ללא מגבלה עם ממשק בקרה יחיד המאפשר מדרג של מאגרי מידע עסקיים וניתוחים ללא הפרעה. ביצועים ליניאריים ו-I/O מקומי המשרת את צרכי עומס העבודה התובעני ביותר. ניהול מסדי נתונים בלחיצה אחת [פריסה, שכפול, תיקון, רענון וגיבוי] ותוך דקות.
 • מקסמו את זמן הפעילות ורמת האבטחה
  ארכיטקטורה מודרנית מרפאת את עצמה ומתאוששת באופן יזום. לצד הנ"ל היא מספקת אבטחה משולבת, אוטומטית, הצפנת נתונים ומיסוך מסדי נתונים. קיימת גם יכולת התאוששות כשירות (DRaaS) מקיפה המפנה אספקה, שכפול נתונים, אוטומציה בתשריטי התאוששות לשירות מלא על פני עננים פרטיים וציבוריים
 • צמצמו את זמן ההשבתה הלא מתוכנן עד 97%
  הפעילו בקלות יכולות DR בפשטות בלחיצה אחת. אבטחת נתונים ותשתית עם הצפנה מובנית, מיקרו סגמנטציה ועוד
 • יעילות תפעולית והוזלת עלויות
  תהליכים אוטומטיים וסטנדרטיזציה עבור פעולות DB – אין זמן מבוזבז יותר בהמתנה לעדכון. ניהול יעיל של נתוני העתקות (CDM), SnapShots ויכולות צמצום נתונים (Data Efficiency)

גמישות באמצעות תפעול תהליכים בקליק אחד

database administration with nutanix era

צוותי DBA מחפשים את אותה פשטות וקלות שימוש שיש בענן, באופן מקביל בתשתית המקומית, ומיישמים את אופן העבודה הזה בניהול, אספקה ושליחת נתונים והחלת עידכונים.

מסדי נתונים נוטים להיות ממודרים מאוד, עם קבוצות נפרדות נפרדות המריצות Oracle, SQL Server, קבוצות ברמת מסדי נתונים וקבוצות תאימות. ישנם הרבה שלבים המעורבים מהנקודה בה מגיעה בקשה מה DB עד אשר ה DB נפרס. לכן, היכולת ליישם אוטומציה על מרבית מהשלבים המועדים לשגיאות כאשר הם מבוצעים בצורה ידנית, הנדרשים עבור הקצאה או העתקה של מסדי נתונים היא יכולת מכריעה עבור יעילות העבוד של צוותי ה DBA.

  כמות המשתמשים בארגון
  EnHe
  צרו קשר
  נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ועניין וניצור עמכם קשר בהקדם

   *רק פניות רלוונטיות יענו.
   *פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם מינימום של 100 משתמשים ומעלה.

   Contact Us
   Tell us about your issue so we can get you to the right people, as soon as possible.

    *Only relevant inquiries will be responded.
    *The company's solutions are intended for organizations with a minimum of 100 active users.

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה,בקשה ועניין. ניצור עמכם קשר בהקדם

     כמות המשתמשים בארגון

     *פניות רלוונטיות יענו. פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם 100 משתמשים ומעלה

     כלי נגישות