סיפורי הצלחה Archive | DnA-IT
  1. עמוד הבית
  2. סיפורי הצלחה

סיפורי הצלחה

Disaster Recovery באגן תעשיות נייר ותוכנה

Disaster Recovery כשירות ענן VAULT הוטמע באגן תעשיות נייר ותוכנה בע"מ

שרותי VAULT, שירות התאוששות מאסון מבוסס-ענן (DRaaS) הכולל שירותי גיבוי מבוססי ענן BaaS נבחרו על ידי אגן תעשיות נייר ותוכנה בע"מ. שירות זה מאפשר חיסכון משמעותי בעלויות ושעות עבודה של מערך ה IT לצד יישום שירותי הגיבוי על ידי מערכות מתקדמות וחדשניות

ענן פרטי פנים אגוני מבוסס על תשתיות נוטניקס

ענן פרטי של Nutanix הוטמע במכללה למנהל

התשתיות האחודות של Nutanix הוטמעו במכללה למנהל ומשמות כפלטפורמה לענן פרטי ארגוני, העונה על כל הצמרכים והרבדים התפעוליים של החברה. הפלטפורמה המתקדמת של Nutanix תומכת בביצועים גבוהים ומהירים ומאפשרת האצה משמעותית בביצוע פרויקטים

ענן פרטי ארגוני עם מערכות נוטניקס הוקם במרכז רפואי גליל

המרכז הרפואי לגליל בחר בתשתיות מחשוב Nutanix להקמת ענן פרטי ארגוני

במרכז הרפואי לגליל הוקם ענן פרטי ארגוני המבוסס על תשתיות של Nutanix בפרוייקט שכלל שני אתרים, האתר הראשי ואתר החירום. האשכולות הוקמו בתצורת Active/Active. התשתית האחודה של נוטניקס תשרת את כלל היישומים הארגוניים של המרכז.

מערכות נוטניקס בקבוצת חגים

קבוצת חגים בחרה בתשתיות נוטניקס עבור תשתיות מרכזיות למפעל הייצור

במפעל הייצור של קבוצת חגים (יהודה ברמן בע"מ) הוטמעו מערכות מרכזיות אחודות של נוטניקס, שמהוות פלטפורמה יחידה ומקיפה עבור כל היישומים של הארגון באתר מפעל הייצור. התשתיות של נוטניקס מסייעות להעלות את רמת הביצועים ומאיצות את קצב ביצוע הפרויקטים השונים

מערכות נוטניקס בחברת ליקורד

חברת ליקורד בחרה בתשתיות של Nutanix עבור תשתיות מרכזיות למפעל הייצור

בחברת ליקוטרד בחרו להטמיע מערכות של נוטניקס במפעל הייצור של החברה. המערכות האחודות של נוטניקס מאפשרות רמת ביצועים גבוהה עבור האתר המרוחק ותומכות בהאצת קצב הביצועים של הפרוייקטים של החברה במפעל הייצור ובכלל

תשתיות Nutanix הוטמעו בקבוצת עורק

קבוצת עורק בחרה בתשתיות של Nutanix עבור מימוש ענן פרטי פנים ארגוני

תשתית אחודה Hyper Converged של Nutanix הוטמעה בקבוצת עורק ומשמשת כענן פרטי ארגוני התומך בכל יישומי הארגון. מערכת זו מאפשרת ביצועים גבוהים ותומכת בהאצת קצב השלמת פרויקטים אותם מבצעת החברה.

פלטפורמת נוטניקס להתאוששות מאסון

טמפו תעשיות הטמיעה פלטפרומת Active/Active על בסיס התשתיות של Nutanix

טמפו תעשיות הטמיעה פלטפורמת Active / Active של Nutanix עבור סביבת תשתיות SAP HANA ושאר השירותים הארגוניים שלה. הפרויקט כלל 2 "אשכולות", האחד מוקם במתחם מערכות מידע והשני במרכז הלוגיסטי של החברה.

יישומי אנליטיקה בפקולטה למצב מוצק בטכניון מבוססת תשתיות נוטניקס

פקולטת 'מצב מוצק' בטכניון בחרה בפלטפורמת Nutanix עבור יישומי אנליטיקה מתקדמים

דרישות הפיתוח של הפקולטה למצב מוצק בטכניון בכלל ושל מעבדת המחקר בפרט דורשות יישומי אנליטיקה מתקדמים. הפלטפורמה של נוטניקס המבוססת על Acropolis Hypervisor מספקת תשתית וירטואלית חזקה המספקת יכולות לפלטפורמות אנליטיקה מתקדמות.

שירותי התאוששות מאסון VAULT של DnA-IT

אורביט הטמיעה שירות DRaaS מסוג VAULT של DnA-IT

ענקית הלווינים ORBIT הטמיעה את שירות VAULT המתקדם מבית DnA-IT, המהווה מערכת מקיפה ועוצמתית, נוחה להפעלה ומספקת שירותי התאוששות מאסון כשירות ענן DRaaS. בנוסף כולל שירות VAULT רכיבי גיבוי ותשתית כשירות ענני IaaS ו- BaaS.

תשתיות nutanix בקבוצת ממן

קבוצת ממן בחרה בתשתיות מחשוב מרכזי HCI של Nutanix

קבוצת ממן בחרה להטמיע תשתיות מרכזיות של Nutanix עבור המחשוב והאחסון המרכזי. הפרויקט כלל 2 "אשכולות" מחשוב, האחד עבור האתר הראשי של הקבוצה והשני עבור אתר החירום. פלטפורמה זו מספקת תשתית אחודה של נוטניקס עבור כל היישומים הארגוניים של קבוצת ממן.

הטמעת מערכות נוטיניקס בבאדג'ט ישראל

הטמעת מערכות Nutanix ב Budget ישראל, כולל אתר DR

באדג'ט השכרת רכב ישראל - דומיקאר בע"מ, בחרה בתשתיות של Nutanix עבור מחשוב ואחסון מרכזי לתשתית המרכזית שלה בפרוייקט שכלל 2 אשכולות, עבור האתר הראשי ועבור אתר DR.

תשתיות נוטיניקס ותחנות VDI ak xhyrhex

הטמעת פלטפורמת VDI של Citrix ותשתיות Nutanix בחברת Sparkware

Sparkware הטמיעה יישום של תחנות עבודה וירטואליות עם פלטפורמות VDI של Citrix על גבי התשתיות של Nutanix המשמשת אותה לשרתים וירטואלים

הטמעת פתרון draas ומערכות הגנת מידע ארגוני של commvault על ידי DnA-IT

יישום DRaaS והגנה על מידע ארגוני בחברת Celeno תקשורת

חברת Celeno תקשורת הטמיעה פתרון הגנה על מידע ארגוני מבוסס Commvault ושירות התאוששות מאסון כשירות ענן VAULT של DnA-IT. פתרון זה מהווה הגנה מקיפה וחזקה על כל סוגי המידע והיישומים הארגוניים של Celeno.

סאני תקשורת בחרה ב DnA-IT להטמעת מערכות נוטניקס בארגון

סאני תקשורת סלולרית בע"מ בחרה ב DnA-IT להטמעת מערכות נוטניקס בארגון

סאני תקשורת הטמיעה מערכת מחשוב מרכזית שמבוססת על הפלטפורמה האחודה של נוטניקס לשימוש עבור כל היישומים הארגוניים של החברה. המערכת הוטמעה בשילוב מתגי ליבה של Mellanox ומערכת הגנת מידע ארגוני מובילה של Commvault, בתמיכה מלאה ל-Acropolis Hypervisor.

אחסון מרכזי ותשתיות נוטניקס בתש

אחסון מרכזי ותשתיות של Nutanix בתשתיות נפט ואנרגיה בע"מ

בתש"ן בחרו להטמיע את AHV - Acropolis Hypervisor, כתשתית הוירטואלית שתשרת אותה לשנים הבאות. המערכת הוטמעה על גבי תשתיות המחשוב המרכזי של נוטניקס בפרויקט שכלל פלפורמה אחודה אחת עבור כל היישומים הארגוניים של החברה.

איירובוטיקס התקינה תשתיות NUTANIX עם DNA_IT

התקנת תשתיות מחשוב מרכזיות NUTANIX בחברת איירובוטיקס

בחברת Airobotics בחרו להתקין תשתיות מחשוב מרכזיות נוטניקס Nutanix עבור תשתית המחשוב המרכזית של החברה. התשתית האחודה של Nutanix הוכיחה עצמה כפלטפורמת On Premise הקלה ביותר לתפעול וניהול לצד חיבור שירותי ענן.

תשתיות DR של נוטניקס אלקטרוניקס פרו

תשתיות Nutanix בחברת Electronics Pro

תשתיות Nutanix הוטמעו בחברת Electronics Pro בפרויקט שכלל 2 "אשכולות" – אחד עבור אתר הראשי ואחד עבור אתר חירום. במסגרת הפרויקט, בחרה אלקטרוניקס פרו ב- (Acropolis Hypervisor (AHV כתשתית הוירטואלית אשר תשרת אותה לשנים הבאות.

מערך אחסון היברידי בשמיר אופטיקה

תשתיות מחשוב Nutanix הוטמעו בשמיר אופטיקה

שמיר אופטיקה בחרה בפלטפורמת מחשוב ואחסון מודרני בטכנולוגיית Hyper Converged של נוטניקס עבור רצפת הייצור של מפעלי הלוויין של החברה ברחבי העולם. על אף ההיקף הגדול של הפרויקט, מערכת Nutanix מאפשרת פשטות רבה וההטמעה בכל אתר אורכת מספר ימים בודדים.

IBI הטמיעה מערכות נוטניקס בעזרת DnA-IT

בבית ההשקעות IBI בחרו בתשתיות של Nutanix כפלטפורמה מרכזית עבור מערך המחשוב שלה

בית ההשקעות IBI הטמיע מערכות תשתית מרכזית Hyper Converged של נוטניקס שהחליף טכנולוגיה מסורתית מיושנת. פתרון התשתית האחודה של נוטניקס סייע לצמצם את שטח הנדלן לפחות מחצי ארון והוביל בתורו לחיסכון משמעותי בצריכת החשמל לצד שיפור בביצועים הכלליים של המערכת.

מרכז הפיתוח של פאלו אלטו הטמיע אחסון היברידי של נימבל סטורג'

הטמעת מערך אחסון היברידי בפאלו אלטו

במרכז הפיתוח של פאלו אלטו הוטמע מערך אחסון היברידי All-Flash בהיקף של מאות TB. פתרון זה מאפשר אספקת נפחי אחסון גדולים עם ביצועים מהירים ויכולת דחיסת נתונים גבוהה המתאימים להרצת בידקות מאסיביות בסביבת הפיתוח במודל של אינטגרציה מתמשכת.

IT ישראל

הטמעת פלטפורמה היברידית לאחסון ומחשוב מרכזי בחברת BriefCam

DnA-IT ערכה פרויקט ליישום מערך היברידי מאוחד מבית נימבל סטורג' וסיסקו עבור אחסון ומחשוב מרכזיים בחברת בריפקאם. מערך המחשוב המשולב שהוטמע מאפשר לבריפקאם לעבוד במרכז הפיתוח אל מול מערכת אחסון עתירת ביצועים הדורשת הרצה מהירה של קבצי וידאו כבדים.

הטמעת מערך אחסון נצתונים היברידי בחברת FIS

הטמעת מערך אחסון נתונים היברידי בחברת FIS

מערך אחסון מרכזי הברידי הוטמע בחברת FIS במטרה להגדיל את היציבות, הורדת העומס, לייעל את ביצועי היישומים ולהפחית את שטח הרצפה של מערך אחסון הנתונים ואת צריכת האנרגיה שהיה קיים עד כה. מערך האחסון החדש מאפשר ניהול ובקרה פשוטים הרבה יותר.

פתרון אחסון היברידי בחברת הביוטק Rosetta Genomics

פתרון אחסון היברידי בחברת הביוטק Rosetta Genomics

בחברה הטומעו מערכי אחסון היברידי חסכוניים ויעילים המשמשים לאחסון מידע עבור בסיסי נתונים SQL והיסטוריה יעילה למשך שבע שנים, באמצעות הטכנולוגיה של Nimble Storage.

מערכות אחסון מתקדמות הוטמעו במרכז הנתונים של UTI

מערכות אחסון מתקדמות הוטמעו במרכז הנתונים של UTI

DnA-IT הטמיעה מערכות אחסון מתקדמות במרכז הנתונים של החברה בפתח תקוה, בו מפעילה UTI מערכי שירות, מכירות, ניהול חלפים ושירותי ליסינג והשכרה. פתרון זה שיפר את הביצועים בנוסף ליכולות אנליטיות ומותאם לסביבה וירטואלית עם אפשרות גמישה לגידול ולהרחבה.

IBI הטמיעה מערכות נוטניקס בעזרת DnA-IT

הקמת עמדות קצה וירטואליות VDI בבית ההשקעות IBI

בית ההשקעות IBI הקים מערך עמדות קצה וירטואליות VDI של VMware על גבי תשתית מערך אחסון Hyper Converged של Nutanix המהווה את תשתית האחסון האחוד עבור תחנות ה VDI ומאפשר גדילה והרחבה Web-Scale.

פתרון ענן פרטי היברידי בערדום שירותי תקשוב

פתרון ענן פרטי בערדום שירותי תקשוב

ערדום שירותי תקשוב שדרגה את תשתיות המחשוב שלה. במסגרת הפרויקט הוטמעה חבילת SmartStack, הכוללת מערך אחסון היברידי Nimble Storage ומערך מחשוב USC של Cisco, הכולל שרת, מיתוג ותמיכה בוירטואליזציה.

מערך אחסון היברידי בשמיר אופטיקה

מערך אחסון היברידי הוטמע בשמיר אופטיקה

שמיר אופטיקה שילבה מערך אחסון היברידי בהיקף של כ-100 טרה-בייט, המשמש לאחסון מידע מבסיסי נתונים ושרתים. פתרון זה מספק זמני תגובה של פחות מ-1ms בממוצע ומציע יכולות הגנה מתקדמות ושרידות גבוהה, לצד ניהול פרו-אקטיבי הדוגם את המערכת בצורה אנליטית בכל חמש דקות.

בית השקעות פסגות בחר במערכת נוטניקס למערכת DR

מערך גיבוי ושחזור נתונים של קומוולט בבית ההשקעות פסגות

בית ההשקעות פסגות בחר ביישום מערך אחסון מבוסס IBM XIV באתר הראשי של החברה בתל אביב ומערך אחסון נוסף עבור אתר הגיבוי והחירום בנתניה, בנפח אחסון של מעל 200 טרה-בייט בכל אחד מהאתרים.

תחנות עבודה וירטואליות VDI בתפיסת Web Scale

מימוש תחנות עבודה וירטואליות בתפיסת Web-Scale בקבוצת כלמוביל

קבוצת כלמוביל בחרה להטמיע פיתרון של תחנות עבודה וירטואליות VDI על גבי תשתית מחשוב ואחסון מרכזית בתפיסת IT של Web-Scale של Nutanix.

שירותי VDI פנימיים במודל של ענן פרטי על גבי פלטפורמת Nutanix

אוניברסיטת תל אביב הטמיעה פתרון לשירותי VDI פנימיים במודל של ענן פרטי

אוניברסיטת תל אביב בחרה לממש את תשתית המחשוב המרכזית לשימוש סביבת VDI רחבה על גבי פלטפורמת מחשוב ואחסון בתפיסת Web-Scale של Nutanix, כמענה לשורה ארוכה של צרכים ברחבי הקמפוס. הפתרון מאפשר שירותי VDI פנימיים על פי דרישה במודל של ענן פרטי.

חזרה לכל סיפורי ההצלחה
לתיאום ייעוץ אישי ללא התחייבות
השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם