1. עמוד הבית
  2. שירותים
  3. פלטפורמת ניהול חשיפות Vulnerability Management

פלטפורמת ניהול חשיפות Vulnerability Management

  • ניתוח האיומים בארגון

  • ניהול חשיפות שוטף

  • מיקוד בניהול החשיפות בחומרה

  • הזמנת Live Demo

המודל החדש בעולם אבטחת המידע

עולם אבטחת המידע עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות והולך ומתפתח ככל שרמת התחכום הסיכונים עולה. במודל הישן בעולם אבטחת המידע הגנה על המידע התבססה על מניעה. לעומתו, המודל החדש באבטחת מידע נעזר בצורה נרחבת על אנליטיקה גבוהה ומתקדמת של נתונים ובהתאם לניתוח הנתונים ההגנה על המידע מתבצעת באופן שווה באמצעות 3 גישות: זיהוי האיומים, תיקון פגעים ומניעה. ההערכה היא כי עד שנת 2020 60% מהתקציב המוקצה לאבטחת מידע בארגונים יוקדש לאמצעים המאפשרים זיהוי מהיר של האיומים לצד טכנולוגיות מתקדמות לטיפול באיומים שאותרו.

 

 

המודל החדש באבטחת מידע עושה שימוש בידע המקיף שמתקבל מניתוח הנתונים כדי לענות על 3 שאלות בסיסיות שחיוניות בעולם אבטחת המידע. כל שאלה מכוונת לתחום ספציפי באבטחת מידע שמנוהל על ידי סל טכנולוגיות ואפליקציות הקשורות אליו:

  • האם קיימות במערכת פרצות אבטחה? מנוהל על ידי מערכות לניהול חשיפות
  • מה רמת הסיכון של המערכת? מנוהל על ידי מערכות לזיהוי אירועי אבטחה ומענה עליהן.
  • האם המערכת מאובטחת באופן אופטימלי? מנוהל על ידי מערכות לניהול זהויות ומערכות לניהול לוגים, לצד בקרת מערכות ה IT ברמת אבטחת המידע.

לרוב כל המידע הנדרש על מנת לענות על השאלות הקריטיות האלו מצוי בידי מנהלי אבטחת המידע, אך נדרשת פלטפורמה ייעודית שתרכז את המידע, תבצע אנליזה בצורה חכמה מבוססת AI ותדע לגזור מסקנות ורשימת משימות תפעוליות ליישום.

מערכת ניהול חשיפות – Vulnerability Management

פלטפורמת Nexpose של חברת Rapid7 היא מערכת לניהול חשיפות, Vulnerability Management, באמצעות כלי זה ניתן לסרוק כל רכיב ורכיב במערך המחשוב והתקשורת הארגונית שיש לו כתובת IP, במטרה לאבחן את האיומים והפריצות בארגון. הפלטפורמה מספקת תמונת מצב ובנוסף גם מציעה פתרונות מתאימים למיגור החולשות והאיומים שנחשפו.

דירוג Real Risk לניתוח ריאלי של האיומים

המערכת מספקת את רשימת האיומים בארגון על סמך דירוג אמיתי Real Risk – מדד ייחודי של תוכנת Nexpose Vulnerability Management ובכך מאפשרת לטפל בסיכונים הקריטיים ביותר שהם בדרך כלל עשירית מסך העדכונים המפורסמים

ניהול שוטף של החשיפות

פלטפורמת Nexpose מאפשרת להפטר מה"יער" ולעבור לניהול שוטף של החשיפות תוך הורדה של סך כלל האיומים בארגון בכ- 80%.

יצרניות תוכנה וחומרה מסורתיות, כמו גם מערכות עדכונים מסורתיות, מספקות כמות חשיפות עצומה שלרוב אין אפשרות אמיתית להתמודד איתה במהלך הניהול השוטף של המערכות. מערך ה IT בארגון מצוי ב"יער" עצום של מידע מבלי לדעת במה לטפל תחילה ואיך לנהל את הסיכונים שמתקבלים.

בעזרת Nexpose Vulnerability Management ניתן להתמקד בטיפול ב- 25 החשיפות הכי מסוכנות לארגון, תוך קבלת תוכנית עבודה מלאה לפעולה שתאפשר להוריד את הסיכון של סך כל האיומים בכ-80%.

סימון תחנות עבודה ו Dynamic Assets

מערכת Nexpose מאפשרת התמקדות בטיפול בציודים החשובים בארגון ובהתאם לנהל את חלוקת העבודה, על ידי תיוג Tagging וסימון ייחודי לתחנות עבודה ו- Dynamic Asset

רוצים להעצים את תשתיות ה IT שלכם, להגביר את רמת האבטחה והביצועים הארגוניים שלכם?
השאירו פרטים לקבלת Live Demo