מערכות מחשוב מרכזיות לארגונים ועסקים - פתרונות מתקדמים | אודות DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. אודותינו

אודות DnA-IT

שיא הטרנספורמציה הדיגיטלית וחשיבות עולם ה-IT

הטרנספורמציה הדיגיטלית בשיאה ובהתאמה הולך וגדל עולם ה-IT והחשיבות הארגונית שלו הינה קריטית. תחום הבינה המלאכותית ולמידת מכונה עוזר לאנושות לקצר תהליכי עיבוד ולספק תובנות מדוייקות יותר, מהר יותר, יעיל יותר!  אימוץ הענן באופן מסיבי עבור ניהול השירותים הנדרשים הוא הכרחי. לצד ההתפתחות הזו, עולה גם המורכבות הכוללת: שימוש באין ספור יישומים, ריבוי תשתיות עבור שירותים שונים. מנגנוני גישה המאפשרים הפעלת השירותים מכל מקום ומכל מכשיר וכמובן: נדרשת מעטפת הגנה רחבה ויעילה של אבטחת מידע. האתגר מספר 1 בעולם עבור הארגונים כדי לספק את כל היכולות לצד פיקוח והגנה נדרשת הוא אתגר כח האדם ושימוש בצוות IT מצומצם הנדרש לרמת מקצועיות מאוד גבוהה ותפעול עשרות ולעיתים מאות מערכות.

DnA-IT מספקת מענה מקיף 360° לצרכי ה-IT הכולל אפיון צרכים לפתרונות טכנולוגיים, שיווק של המוצרים/שירותים, יישום ותמיכה לכל אורך חיי הפתרון בעולמות התשתיות המרכזיות, תקשורת ואבטחת מידע/סייבר לארגונים. DnA-IT תוכלו למצוא שילוב מנצח בין מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ידע טכנולוגי עמוק ושירות מקיף, כל זאת לצד שיתוף פעולה נרחב ומוביל עם השותפים העסקיים שלנו בתחומי התשתיות, התקשורת ואבטחת המידע. תנו לנו לסייע לכם בבחירת הפתרון הנכון עבור ה-IT שלכם במגוון צרכים בשילוב סיוע לצוות ה-IT שלכם בתמיכה ויישום בהתאם לצורך התפעולי

חברתנו גאה להוביל את תחום התשתיות המודרניות ב-IT. יש לנו ידע מקצועי רב וניסיון טכני עשיר בתחום פתרונות מודרניים בעולמות הדאטה-סנטר, תקשורת והסייבר. כחברה בעלת חזון בפתרונות מודרניים ומתקדמים, אנו בוחרים לעבוד עם חברות הטכנולוגיה הבינלאומיות שמציגות חדשנות טכנולוגית אמיתית ומהותית, תוך מתן מענה לצרכים של ארגונים כיום בעידן הענן, ה-AI והמובייל לצד הסכנות המתגברות בתחום אבטחת המידע והסייבר. 

תנו לנו לסייע לכם בבחירת הפתרון המתאים לצרכים שלכם תוך כדי שיתוף פעולה עם צוות ה-IT שלכם בהטמעה, ביישום ובתמיכה בהתאם לצורך

לקריאה על מגוון הפתרונות שלנו >

DnA-IT מהמובילות בתחום האינטגרציה בעולם הדאטה סנטר,  תקשורת וסייבר לארגונים. אנו בוחרים לעבוד עם חברות הטכנולוגיה הבינלאומיות שמציגות חדשנות טכנולוגית אמיתית, לצד פשטות תפעולית ואוטונומיות מירבית – כשהמטרה היא להקל על צוותי ה- IT ולספק ערך גבוה יותר לארגון.

DnA-IT מזהה את הטכנולוגיות פורצות הדרך כבר בשלבים המוקדמים ומביאה יחד איתן ערך רב לארגונים בחדשנות, הגנה יעילה יותר, שיפור תהליכים ובינה מלאכותית מתקדמת יותר.

עמידה בתקני אבטחת מידע מחמירים

חברתנו עומדת בתקני אבטחת מידע ISO-27001 ISO-27799

 • ISO27001 מתייחס בעיקר לניהול פעילות תחת הקפדה על אבטחת מידע מודרנית. חברתנו גאה להיות מוסמכת לתקן הנ"ל ולשמור על הפרדה מלאה בין לקוחות, אספקת תשתית מלאה ללקוחותינו ללא יכולת טכנולוגית לגשת למידע הארגוני שלהם ובכך אנו מוכיחים כי אנו נוקטים באמצעים המחמירים ביותר על מנת לממש את מחויבותנו לשמירה על המידע ולספק שירותים גמישים, יעילים, מהירים ומאובטחים.

 • ISO27799 מרחיב את התקן הכללי לניהול פעילות תחת שמירה על אבטחת מידע ומתייחס ספציפית לעולם הבריאות. מטרת תקן זה הוא לספק כלים לארגונים רפואיים, לצורך הגנה על מידע רפואי ו/או אישי אשר ברשותם. חברתנו גאה להיות מוסמכת גם בתקן זה ולספק ללקוחותינו בעולם הרפואי שירותים מגוונים ומאובטחים ברמת האבטחה הגבוהה ביותר.
EnHe
צרו קשר
נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ועניין וניצור עמכם קשר בהקדם

  *רק פניות רלוונטיות יענו.
  *פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם מינימום של 100 משתמשים ומעלה.

  Contact Us
  Tell us about your issue so we can get you to the right people, as soon as possible.

   *Only relevant inquiries will be responded.
   *The company's solutions are intended for organizations with a minimum of 100 active users.

   נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה,בקשה ועניין. ניצור עמכם קשר בהקדם

    גודל הארגון במשתמשים:

    *פניות רלוונטיות יענו. פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם 100 משתמשים ומעלה

    כלי נגישות