הטמעת תשתיות Nutanix עבור מימוש ענן פרטי בקבוצת עורק | אינטגרטור DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. סיפורי הצלחה
 3. קבוצת עורק בחרה בתשתיות של Nutanix עבור מימוש ענן פרטי פנים ארגוני

קבוצת עורק בחרה בתשתיות של Nutanix עבור מימוש ענן פרטי פנים ארגוני

לקריאה נוספת על תשתיות Nutanix

"הפלטפורמה של Nutanix עונה על כל הצרכים התפעוליים של הארגון תחת קורת גג אחת, תחת ממשק אחד. הבחירה בנוטניקס מאפשרת ביצועים גבוהים יותר למערכות אשר ברשותנו והאצת קצב ביצוע הפרויקטים אותם מבצעת החברה"

תנו לנו להיות הסיור המודרך שלכם למודרניזציה של מערכות המידע המרכזיות ובסיסי הנתונים שלכם

מתעניינים בפתרון מסוג זה?

  תשתיות Nutanix הוטמעו בקבוצת עורק ומשמשות כענן פרטי ארגוני בעל יכולות וביצועים גבוהים התומכים בכל יישומי הארגון. היכולות הגבוהות של הפלטפורמה נגזרות מכך שהתשתית היא מסוג Hyper Converged.

  פרויקט ההטמעה על ידי DnA-IT ארך כחודשיים. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בתעשיה העריכו אותו במאות אלפי שקלים.

  מהחברה נמסר: "הבחירה בתשתית של Nutanix הייתה לאחר בחינה טכנולוגית של מספר חלופות טכנולוגיות. הפלטפורמה של Nutanix סיפקה לנו מענה לכל הצרכים והרבדים התפעוליים אותם חיפשנו במקום אחד, בממשק אחד וגרון אחד "לחנוק" – כלומר יצרן אחד כתובת לתמיכה. הבחירה בנוטניקס אפשרה לנו לספק ביצועים גבוהים יותר למערכות אשר ברשותנו ולהאיץ את קצב ביצוע הפרויקטים אותם מבצעת החברה".

  DnA IT נציגה רשמית של נוטניקס משנת 2013 והיא המטמיעה הגדולה ביותר בישראל מבחינת נסיון מוכח בשטח לצד הסמכות הגבוהות ביותר מצד היצרן.

  לקבלת פרטים נוספים

  פתרונות נוספים שיעניינו אותך

  שנדבר?
  השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם