מערכות Nutanix הוטמעו באתר מרוחק של ליקורד | אינטגרטור DnA-IT
  1. עמוד הבית
  2. סיפורי הצלחה
  3. חברת ליקורד בחרה בתשתיות של Nutanix עבור תשתיות מרכזיות למפעל הייצור

חברת ליקורד בחרה בתשתיות של Nutanix עבור תשתיות מרכזיות למפעל הייצור

המערכות של נוטניקס מאפשרות לנו ביצועים גבוהים הרבה יותר מהמערכות שהיו לנו בעבר. התשתיות של Nutanix מעניקות לנו ייתרון משמעותי - האצת קצב ביצוע הפרויקטים שהחברה מבצעת באתר הייצור


במפעל הייצור של חברת ליקורד הוטמעו מערכות של נוטניקס שמשמשות כתשתיות מרכזיות עבור המפעל. הפלטפורמה שנבחרה מספקת תשתית אחודה המשמשת עבור כל היישומים הארגוניים של החברה לאתר מפעל הייצור אשר בבעלות החברה.

הפרויקט ארך מספר שבועות בודד. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים במשק העריכו אותו במאות אלפי שקלים.

הפתרון מהווה בעצם מערכת "שקופה" הפועלת בשרידות מלאה עם ביצועים גבוהים, מנוטרת מרחוק ללא צורך בתפעול ותחזוקה שוטפים, דבר המאפשר למפעל לתפקד באופן שוטף ללא צורך ביחידת מחשוב מקומית.

מהחברה נמסר: "הבחירה בתשתית המערכתית של Nutanix הייתה לאחר שבחנו באופן מקיף מספר חלופות טכנולוגיות. לאחר המחקר שביצענו, הגענו למסקנה שהפלטפורמה של Nutanix תספק לנו מענה לכל הצרכים והרבדים התפעוליים אותם חיפשנו, וכל זה בממשק אחד וגרון אחד "לחנוק" – כלומר יצרן אחד וכתובת אחת לתמיכה. המערכות של נוטניקס מאפשרות לנו בפועל ביצועים גבוהים הרבה יותר מהמערכות שהיו ברשותינו עד כה. התשתיות של Nutanix נותנות לנו ייתרון משמעותי ומאפשרות לנו להאיץ את קצב ביצוע הפרויקטים שהחברה מבצעת באתר הייצור".

DnA IT היא נציגה רשמית של נוטניקס מאז שנת 2013 והיא המטמיעה הגדולה ביותר בישראל כיום, מבחינת נסיון מוכח בשטח לצד הסמכות הגבוהות ביותר מצד היצרן.

לקריאה נוספת על -

חזרה לכל סיפורי ההצלחה

רוצים ליישם פתרון מסוג זה בחברתכם?מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם

לתיאום ייעוץ אישי ללא התחייבות
השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם