תשתיות מחשוב Nutanix הוטמעו בסאני תקשורת | אינטגרטור DnA-IT
  1. עמוד הבית
  2. סיפורי הצלחה
  3. סאני תקשורת סלולרית בע"מ בחרה ב DnA-IT להטמעת מערכות נוטניקס בארגון

סאני תקשורת סלולרית בע"מ בחרה ב DnA-IT להטמעת מערכות נוטניקס בארגון

'כחלק מתהליך שדרוג מערכות הליבה של הארגון, יצאנו גם לפרויקט שדרוג התשתיות המרכזיות של החברה. לאחר בחינה טכנולוגית של מספר רב של חלופות טכנולוגיות בחרנו ליישם את הפתרון האחוד של Nutanix אשר יפשט עבורנו את תקורת הניהול והתפעול ויאפשר לנו לספק ביצועים מרשימים לכל מערכות הליבה שלנו ולהגדיל משמעותית את רמת הנראות והבקרה למערכות באופן פשוט ועוצמתי.'

פאבל קליין, מנהל תשתיות המחשוב, סאני תקשורת

לקריאה נוספת על תשתיות Nutanix

סאני תקשורת בחרה בתשתיות של Nutanix עבור מחשוב ואחסון מרכזי לתשתית המרכזית של הארגון. במסגרת הפרויקט, הטמיעה סאני את Acropolis Hypervisor כתשתית הוירטואלית אשר תשרת אותה לשנים הבאות.

הפרויקט כלל מערכת מרכזית אחת שמבוססת על הפלטפורמה האחודה של נוטניקס עבור כל היישומים הארגוניים של החברה. המערכת של Nutanix הוטמעה בשילוב מתגי ליבה של חברת Mellanox ומערכת הגנת מידע ארגוני מובילה של Commvault בתמיכה מלאה ל- Acropolis Hypervisor של Nutanix. הפרויקט ההטמעה של המערכות ארך חודשיים. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק העריכו אותו במאות אלפי שקלים.

פאבל קליין – מנהל תשתיות של הקבוצה מסר: 'כחלק מתהליך שדרוג מערכות הליבה של הארגון, יצאנו גם לפרויקט שדרוג התשתיות המרכזיות של החברה. לאחר בחינה טכנולוגית של מספר רב של חלופות טכנולוגיות בחרנו ליישם את הפתרון האחוד של Nutanix אשר יפשט עבורנו את תקורת הניהול והתפעול ויאפשר לנו לספק ביצועים מרשימים לכל מערכות הליבה שלנו ולהגדיל משמעותית את רמת הנראות והבקרה למערכות באופן פשוט ועוצמתי.'

DnA IT נציגה רשמית של נוטניקס משנת 2013 והיא המטמיעה הגדולה ביותר בישראל מבחינת נסיון מוכח בשטח לצד הסמכות הגבוהות ביותר מצד היצרן.

לקריאה נוספת על -

חזרה לכל סיפורי ההצלחה

רוצים ליישם פתרון מסוג זה בחברתכם?מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם

לתיאום ייעוץ אישי ללא התחייבות
השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם