תשתיות מחשוב Nutanix הוטמעו בסאני תקשורת | אינטגרטור DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. סיפורי הצלחה
 3. סאני תקשורת סלולרית בע"מ בחרה ב DnA-IT להטמעת מערכות נוטניקס בארגון

סאני תקשורת סלולרית בע"מ בחרה ב DnA-IT להטמעת מערכות נוטניקס בארגון

לקריאה נוספת על תשתיות Nutanix

'כחלק מתהליך שדרוג מערכות הליבה של הארגון, יצאנו גם לפרויקט שדרוג התשתיות המרכזיות של החברה. לאחר בחינה טכנולוגית של מספר רב של חלופות טכנולוגיות בחרנו ליישם את הפתרון האחוד של Nutanix אשר יפשט עבורנו את תקורת הניהול והתפעול ויאפשר לנו לספק ביצועים מרשימים לכל מערכות הליבה שלנו ולהגדיל משמעותית את רמת הנראות והבקרה למערכות באופן פשוט ועוצמתי.'

פאבל קליין, מנהל תשתיות המחשוב, סאני תקשורת
תנו לנו להיות הסיור המודרך שלכם למודרניזציה של מערכות המידע המרכזיות ובסיסי הנתונים שלכם

מתעניינים בפתרון מסוג זה?

  סאני תקשורת בחרה בתשתיות של Nutanix עבור מחשוב ואחסון מרכזי לתשתית המרכזית של הארגון. במסגרת הפרויקט, הטמיעה סאני את Acropolis Hypervisor כתשתית הוירטואלית אשר תשרת אותה לשנים הבאות.

  הפרויקט כלל מערכת מרכזית אחת שמבוססת על הפלטפורמה האחודה של נוטניקס עבור כל היישומים הארגוניים של החברה. המערכת של Nutanix הוטמעה בשילוב מתגי ליבה של חברת Mellanox ומערכת הגנת מידע ארגוני מובילה של Commvault בתמיכה מלאה ל- Acropolis Hypervisor של Nutanix. הפרויקט ההטמעה של המערכות ארך חודשיים. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק העריכו אותו במאות אלפי שקלים.

  פאבל קליין – מנהל התשתיות של הקבוצה מסר: 'כחלק מתהליך שדרוג מערכות הליבה של הארגון, יצאנו גם לפרויקט שדרוג התשתיות המרכזיות של החברה. לאחר בחינה טכנולוגית של מספר רב של חלופות טכנולוגיות בחרנו ליישם את הפתרון האחוד של Nutanix אשר יפשט עבורנו את תקורת הניהול והתפעול ויאפשר לנו לספק ביצועים מרשימים לכל מערכות הליבה שלנו ולהגדיל משמעותית את רמת הנראות והבקרה למערכות באופן פשוט ועוצמתי.'

  DnA IT נציגה רשמית של נוטניקס משנת 2013 והיא המטמיעה הגדולה ביותר בישראל מבחינת ניסיון מוכח בשטח לצד הסמכות הגבוהות ביותר מצד היצרן.

  לקבלת פרטים נוספים

  לקוחות נוספים שהטמיעו פתרון מסוג זה

  לכל סיפורי ההצלחה

  פתרונות נוספים שיעניינו אותך

  שנדבר?
  השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם