פלטפורמת נוטניקס Active/Active הוטמעה בטמפו תעשיות | אינטגרטור DnA-IT
  1. עמוד הבית
  2. סיפורי הצלחה
  3. טמפו תעשיות הטמיעה פלטפרומת Active/Active על בסיס התשתיות של Nutanix

טמפו תעשיות הטמיעה פלטפרומת Active/Active על בסיס התשתיות של Nutanix

השרידות והיציבות של המערכות בטמפו הוא פרמטר קריטי. חיפשנו פיתרון טכנולוגי מתאים ולאחר בחינה של מספר חלופות טכנולוגיות בחרנו ב Nutanix.

אהוד הומינר, מנהל התשתיות של טמפו תעשיות

לקריאה נוספת על תשתיות Nutanix

טמפו תעשיות הטמיעה פלטפרומת Active / Active על בסיס Nutanix לתשתיות SAP HANA ושאר השירותים הארגוניים שלה

הפרויקט כלל 2 "אשכולות", האחד מוקם במתחם מערכות מידע והשני במרכז הלוגיסטי של החברה. שני האשכולות פועלים במתכונת של Active / Active ומבטיחים התאוששות אוטומטית במקרה של כשל באחד מחדרי המחשב הללו. בנוסף הטכנולוגיה מספקת באופן םאוטומטי וללא מעורבות בשרתים, יכולת סנכרון מידע עד לרמה של העתק מוחלט ובכך מספקת נקודת אחזור אפסית (RPO=0).
הפלטפורמה של נוטניקס מספקת יכולות אלו באופן מובנה בטכנולוגיה וללא הפרעה ומעורבות ידנית. מימוש התשתית כלל את כל יישומי SAP HANA (מלבד בסיסי הנתונים) וכן כל שאר התשתית הוירטואלית הגנרית של החברה.

הפרויקט ארך כחודש. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק העריכו אותו במאות אלפי שקלים.

מנהל התשתיות של טמפו תעשיות, אהוד הומינר, מסר: "לאחר שנים של עבודה עם מערכות מסורתיות ובמסגרת מעבר החברה לתשתית SAP HANA, ראינו לנכון לשדרג גם את התשתית הוירטואלית עצמה. היה לנו חשוב להשיג תשתית שבה אין פערי מידע בין האתרים לצד שמירת העתקי מידע ברמת האחסון (SnapShots) ללא הפרעה לתשתית. השרידות והיציבות של המערכות בטמפו הוא פרמטר קריטי. חיפשנו פיתרון טכנולוגי מתאים ולאחר בחינה של מספר חלופות טכנולוגיות בחרנו ב Nutanix."

DnA IT היא נציגה רשמית של נוטניקס משנת 2013, והיא המטמיעה הגדולה ביותר בישראל עד היום. חברת DnA-IT בעלת נסיון מוכח בשטח לצד הסמכות הגבוהות ביותר מצד היצרן.
הפרויקט בוצע בשילוב עם חברת Lenovo אשר לה שת"פ OEM עולמי עם חברת Nutanix. חברת Lenovo סיפקה בפרויקט את תשתית השרתים, מסדרת HX Series, כחלק מהפתרון המערכתי. 

לקריאה נוספת על -

חזרה לכל סיפורי ההצלחה

רוצים ליישם פתרון מסוג זה בחברתכם?מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם

לתיאום ייעוץ אישי ללא התחייבות
השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם