פתרון אחסון היברידי בחברת הביוטק Rosetta Genomics | אינטגרטור DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. סיפורי הצלחה
 3. פתרון אחסון היברידי בחברת הביוטק Rosetta Genomics

פתרון אחסון היברידי בחברת הביוטק Rosetta Genomics

"פתרון האחסון ההיברידי של Nimble Storage סייע להגדיל משמעותית את ביצועי היישומים."

כפיר שפיר, מנהל פעילות Nimble Storage בישראל
תנו לנו להיות הסיור המודרך שלכם למודרניזציה של מערכות המידע המרכזיות ובסיסי הנתונים שלכם

מתעניינים בפתרון מסוג זה?

  החברה בחרה ביישום הפתרון בשני דטה סנטרים של Rosetta Genomics בארצות הברית בסיוע עם צוות Nimble המקומי. פתרונות Nimble Storage מחליפים פתרונות אחסון מסורתיים מבוססי דיסקים, אשר סבלו מבעיות ביצועים, היו מורכבים לתפעול ועם תחזוקה יקרה.

  היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים. פעילות החברה כוללת מחקר ופיתוח, והתמקדות בפיתוח חומרי אבחון למגוון סוגי סרטן ומוצרים תרופתיים לטיפול במגוון מחלות מדבקות.

  מערכי האחסון בהיקף רחב משמשים לאחסון מידע לבסיסי נתונים SQL והיסטוריה יעילה של שבע שנים – מה שהתאפשר ביעילות ובחסכוניות באמצעות הטכנולוגיה של Nimble Storage.

  הפתרון מספק זמני תגובה של פחות מאלפית השניה וקצב של 18 אלף קריאות וכתיבות לדיסק בשנייה (IOPS). כמו כן, מאפשר מערך האחסון המודרני גידול בהיקף מערך האחסון ללא פגיעה בביצועים, חסכון בחשמל ובמקום (Foot Print). מערכת הניהול והתמיכה InfoSight של Nimble Storage, מאפשרת ניהול קל ונוח ודואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון.

  ממחלקת ה-IT והתפעול של Rosetta Genomics נמסר כי "עם מערכות האחסון הקודמות התמודדנו עם צווארי בקבוק, איטיות בשליפת נתונים מבסיס הנתונים, קשיים בתפעול ועלויות גבוהות. לאחר בדיקות מקיפות בחרנו בפתרונות האחסון ההיברידי של Nimble Storage מפני שהוכיחו רמות ביצועים גבוהות ביותר בכל סוג של עומס, יכולת לאחסן יותר נתונים בפחות מקום, רמת שרידות גבוהה ופשטות ניהול".

  כפיר שפיר, מנהל פעילות Nimble Storage בישראל ציין כי "פתרון האחסון ההיברידי של Nimble Storage סייע להגדיל משמעותית את ביצועי היישומים, להפחית את שטח הרצפה של מערך אחסון הנתונים ואת צריכה האנרגיה. Rosetta מצטרפת אל למעלה מ-6,500 לקוחות Nimble Storage ברחבי העולם המיישמים את הדור הבא בעולם האחסון".

  לקבלת פרטים נוספים

  פתרונות נוספים שיעניינו אותך

  EnHe
  צרו קשר
  נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ועניין וניצור עמכם קשר בהקדם

   *רק פניות רלוונטיות יענו.
   *פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם מינימום של 100 משתמשים פעילים.

   Contact Us
   Tell us about your issue so we can get you to the right people, as soon as possible.

    *Only relevant inquiries will be responded.
    *The company's solutions are intended for organizations with a minimum of 100 active users.

    כלי נגישות