מערך אחסון מרכזי היברידי הוטמע בחברת FIS להורדת העומסים וייעול הביצועים | DnA-IT
  1. עמוד הבית
  2. סיפורי הצלחה
  3. הטמעת מערך אחסון נתונים היברידי בחברת FIS

הטמעת מערך אחסון נתונים היברידי בחברת FIS

הלכנו על משהו מתקדם מאוד, מערך אחסון מרכזי היברידי, וזה הקפיץ אותנו בכמה רמות, מבחינת כלי ניהול והוספת יכולות שלא היו לנו בעבר.

איציק בן עזרא, מנהל ה-IT של FIS בישראל

בחברת FIS בחרו להטמיע מערך אחסון הברידי מתקדם שתורם באופן משמעותי ליציבות, מסייע בהורדת העומס, מעלה את מהירות ביצועי היישומים תוך הפחתה משמעותית בשטח הרצפה של מערך אחסון הנתונים וצריכת האנרגיה. בנוסף לאלו מערך האחסון ההיברידי מפשט הרבה יותר את הניהול השוטף והבקרה.

מערך אחסון זה משמש את פעילות הסניף הישראלי של סאנגארד (SunGard) שנרכשה על ידי FIS במרץ 2016. להטמעת מערך האחסון ההיברידי בחרה FIS ב DnA-IT. הפרויקט ארך כמה ימים והסתיים באחרונה. היקפו הכספי עומד על מאות אלפי שקלים.

הפתרון יהווה בסיס לנגישות אל נתונים המשמשים מערכות ארגוניות, כגון מערכות פיננסים ו-ERP, וכן לאחסון מכונות וירטואליות שמשמשות את מערך התמיכה של FIS – לצורך סימולציה של מערכות הפועלות אצל לקוחות. ההטמעה שביצעה DnA-IT נעשתה בצורה שקופה לחלוטין עבור המשתמשים.

במסגרת הפרויקט הותקנה מערכת האחסון CS300 של נימבל, בנפח של 50 טרה-בייט, כולל מערכת נוספת עבור שכפול, המבוסס בסניף של החברה בצרפת. הבחירה בנימבל נעשתה, בין היתר, בעקבות הטמעות אחרות של מערכות האחסון שלה באתרים אחרים ב-FIS.

איציק בן עזרא, מנהל ה-IT של FIS בישראל, אמר כי "הפרויקט הביא לשיפור משמעותי בזמני התגובה ובקצב הקריאה והכתיבה לדיסק, דבר המאפשר תמיכה במערכות IT רבות ומורכבות יותר".

בנוסף, אמר בן עזרא, "יכולות הדחיסה של המערכת הביאו לכיווץ של כ-40% בנתונים. כתוצאה מכך, הצטמצמה גם תפוסת מקום פיזית של מערך האחסון ל-3U. הפרויקט מאפשר גידול בהיקף מערך האחסון, ללא פגיעה בביצועים ועם חסכון משמעותי בחשמל".

לדברי בן עזרא, "הלכנו על משהו מתקדם מאוד, וזה הקפיץ אותנו בכמה רמות, מבחינת כלי ניהול והוספת יכולות שלא היו לנו בעבר. כך, קיבלנו בין השאר, טכנולוגיות מסוימות שקיימות אצל מתחרות, בלא תשלום נוסף. במערכת הקודמת לקח לנו המון זמן רק לבצע התקנה והגדרות כגון LUNs ,iSCSI וכל מה שמסביב. בעקבות הפרויקט, המערכת כבר מספקת שירותים ברמה גבוהה".

כפיר שפיר, מנהל פעילות נימבל בישראל ציין כי "בארגון כמו FIS, היציבות והמהירות חשובים מאין כמותם. הפרויקט סייע להגדיל משמעותית את היציבות, הורדת העומס, ביצועי היישומים, להפחית את שטח הרצפה של מערך אחסון הנתונים ואת צריכת האנרגיה. בנוסף, הניהול והבקרה הפכו לפשוטים הרבה יותר".

לקריאה נוספת על -

חזרה לכל סיפורי ההצלחה

רוצים ליישם פתרון מסוג זה בחברתכם?מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם

לתיאום ייעוץ אישי ללא התחייבות
השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם