1. עמוד הבית
  2. מידע מקצועי
  3. Cisco Meraki – רכיבי IT מנוהלי ענן

Cisco Meraki – רכיבי IT מנוהלי ענן

Meraki הציגה לעולם חדשנות יוצאת דופן עם ארסנל רחב של פתרונות תקשורת מתקדמים, אותם ניתן לשלב ולנהל באופן דינמי וקל בענן. 

רשת מנוהלת בענן - Cloud Networking

הבידול העיקרי של רכיבי התקשורת של Cisco Meraki הוא אופן הניהול של הרשת בצורה מלאה בענן.  
מלבד החומרה עצמה, בין אם מדובר ב Access Point או במתגים וכו', הלקוח לא זקוק לאף רכיב באתר הפיזי. כל מערכות הניהול, הניטור והאנליטיקה מתקבלים כשירות כחלק מארכיטקטורת הענן של Meraki. 

כחלק מהתפישה החדשנית של Meraki, הניהול הוא אינטואיטיבי ופשוט, עם Dashboard מזמין ובעל חווית משתמש מצוינת שתורמת לתפעול קל של המערכות. 

העברת נתונים לענן בפרוטוקול תקשורת מאובטח

הפתרון של Meraki הוא בעל אבטחה מקיפה ועמוקה. העברת המידע בין הרכיבים לענן עובר בפרוטוקול תקשורת של Cisco שמבוסס על SSL והצפנת AS256 ופועל בהלימה והתאמה מלאה לפלטפורמה של Meraki. בנוסף, הדאטה סנטרים של סיסקו עוברים הסמכת אבטחת מידע שנתית ועומדים עם אותן תקינות מחמירות בדיוק כמו כל ספקיות הענן הציבורי הקיימות כיום, דוגמת אמאזון, גוגל ו Office 365.

סדרות המוצרים של Meraki

Meraki פרצה לשוק עם ה Access Points שלה ובנוסף לאלו יש פרוטפוליו שלם של מוצרים שכולל ראוטרים אלחוטיים, מתגי תקשורת, MDM, רכיבי אבטחה מתקדמים ומצלמות אבטחה חכמות המשמשות לפנים ולחוץ. כל קווי המוצרים מנוהלים תחת אותה הפלטפורמה וב Dashboard אחד, הם בנויים לתקשר זה עם זה באופן רציף ושקוף למשתמש. 

מגוון המוצרים ופשטות התפעול שלהם נותנת מענה מצוין לצרכים של הארגון המודרני. התקנת הרכיבים פשוטה מאוד, ברמה של Plug&Play. ניתן לתפעל ולנהל מספר רב של רכיבים באותו ממשק הניהול, בין אם מדובר על סניפים שונים, אתרים מרוחקים, רשתות תקשורת סבוכות וכו'.

* הסרטון הוכן בשיתוף עם Cisco-Meraki במסגרת שולחן עגול בחסות DnA-IT, יוני 2018

שדרגו את רשתות התקשורת עם ארכיטקטורת הענן החכמה של Meraki

לתאום LIVE DEMO התקשרו

או השאירו פרטים מטה

לתיאום ייעוץ אישי ללא התחייבות
השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם