התאוששות מאסון כשירות DRaaS והגנה על מידע ארגוני הוטמעו בחברת Celeno תקשורת
 1. עמוד הבית
 2. סיפורי הצלחה
 3. יישום DRaaS והגנה על מידע ארגוני בחברת Celeno תקשורת

יישום DRaaS והגנה על מידע ארגוני בחברת Celeno תקשורת

לקריאה נוספת על שירות DRaaS של DnA-IT

"לפתרון הגיבוי והתאוששות מאסון מבוסס-ענן, יתרונות רבים וביניהם: חיסכון בעלויות רכישה ותחזוקה של ציוד חומרה, רישוי תוכנה הנדרש לגיבוי לזמן ארוך, חסכון בזמן יקר של אנשי IT, חסכון בעלויות חשמל, שכ"ד ועוד. שירותי VAULT תוכנן במיוחד כדי לסייע ללקוחות לשמור על נכסיה יקרי הערך של ארגונם בצורה הטובה ביותר וללא חשש"

אושרי שרון, מנכ"ל DnA-IT
תנו לנו להיות הסיור המודרך שלכם למודרניזציה של מערכות המידע המרכזיות ובסיסי הנתונים שלכם

מתעניינים בפתרון מסוג זה?

  חברת Celeno תקשורת הטמיעה שירות התאוששות מאסון כשירות ענן VAULT מבית DnA-IT ופתרון הגנה על מידע ארגוני מבוסס Commvault. הפרויקט כלל מערכת הגנת מידע ארגונית של קומוולט להגנה מקיפה של כל סוגי המידע והיישומים הארגוניים של Celeno Communication. הפרויקט ארך כחודשיים. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם מוערך בכמה מאות אלפי שקלים.

  "הבחירה של Celeno בתשתיות הגיבוי של קומוולט נבעה מהעובדה שקומוולט היא פלטפורמת תוכנה בלתי תלויה ביצרן אחסון ספציפי או בתשתית וירטואלית ספציפית" מספר שחר בן-דוד, מנהל ה IT בסלנו "קומוולט מאפשרת לנו הגנה על כל סוגי המידע הארגוניים לרבות יישומי ענן מוכרים דוגמת Microsoft Online (365), SalesForce, גיבוי תחנות/ניידים וכו'".

  Celeno מצטרפת לעשרות רבות של ארגונים נוספים שבחרו לסנכרן את המידע הארגוני שלהם מחוץ לאתר ולא באמצעות קלטות אלא גיבוי חכם לדיסק מנוהל בענן של DnA-IT בשם VAULT. הענן מספק כבר 5 שנים שירותי גיבוי והתאוששות כשירות לצד שירותי תשתית כשירות (IaaS). השירות כולל סנכרון חכם של כל המידע הארגוני מתוך מערכת הגיבוי והפעלת שירותים וירטואליים בלחיצת כפתור מתוך הארגון או בגישה מאובטחת מאחורי Firewall מחוץ לארגון.

  תשתיות VAULT מתארחות במתקנים בעלי סטנדרט גבוה לפחות Tier 3

  "בתהליך הפעלת שירותי ה-VAULT הלקוח מגדיר נפחים לגיבוי, היסטוריית גיבויים נדרשת, זמני התאוששות הנדרשים ורשימת מערכות ושירותים הנדרשים להתאוששות במצב חירום", מסביר אושרי שרון, מנכ"ל DnA-IT ומוסיף: "לפתרון הגיבוי והתאוששות מאסון מבוסס-ענן, יתרונות רבים וביניהם: חיסכון בעלויות רכישה ותחזוקה של ציוד חומרה, רישוי תוכנה הנדרש לגיבוי לזמן ארוך, חסכון בזמן יקר של אנשי IT, חסכון בעלויות חשמל, שכ"ד ועוד. שירותי VAULT תוכנן במיוחד כדי לסייע ללקוחות לשמור על נכסיה יקרי הערך של ארגונם בצורה הטובה ביותר וללא חשש", מסביר שרון.

  לקוחות נוספים שהטמיעו פתרון מסוג זה

  EnHe
  צרו קשר
  נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ועניין וניצור עמכם קשר בהקדם

   *רק פניות רלוונטיות יענו.
   *פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם מינימום של 100 משתמשים ומעלה.

   Contact Us
   Tell us about your issue so we can get you to the right people, as soon as possible.

    *Only relevant inquiries will be responded.
    *The company's solutions are intended for organizations with a minimum of 100 active users.

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה,בקשה ועניין. ניצור עמכם קשר בהקדם

     כמות המשתמשים בארגון

     *פניות רלוונטיות יענו. פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם 100 משתמשים ומעלה

     כלי נגישות