שירותי גיבוי בענן לעסקים | שירותי ענן לעסקים | גיבוי כשירות BaaS | חברת DnA-IT
 • מידע זמין ונגיש בכל עת

 • פתרון ענן לגיבוי והתאוששות מאסון

 • גיבוי מקוון חיצוני מבוסס דיסק

 • גיבוי כשירות BaaS

 • שירותי התאוששות מאסון VAULT

גיבוי מידע מחוץ לאתר – למה זה חשוב?

אתם בטוחים שאתם עושים הכל נכון. אתם מגבים את הנתונים שלכם על בסיס קבוע, אתם מבטיחים כי ציוד הגיבוי ותצורת הגיבוי והמדיניות נשמרת והכל פועל כשורה. אתם בודקים גם את השחזורים שלכם.
למרות זאת, קיימים לא מעט תרחישים בהם המידע המגובה עלול להיפגע, להימחק או להפוך מוצפן. במקרה כזה, יש סכנה לאיבוד כל ההיסטוריה הארגונית ולעיתים יש לכך השלכות קשות.

גם אם אתם מאוד זהירים לגבי גיבוי הנתונים שלכם, גיבוי מקומי הוא רק חצי מהתהליך. כדי להשלים את שכבת ההגנה על נתונים מגובים, עליכם גם להעביר אותם מחוץ לאתר. עסקים רבים מציעים אחסון מדיית הגיבוי באתר מאובטח ובטוח. פתרון גיבוי מדייה התאים לתקופות בהם נפחי המידע לא היו גדולים במיוחד והעולם היה סלחני יחסית לזמני שחזור.
מחקרים מראים כי הסבירות לשחזור מקלטות היא נמוכה יחסית, הזמן שייקח לשחזר מידע ארגוני מלא הוא ארוך והגרוע מכולם: לא ניתן לבדוק את תקינות הגיבוי על המדיה עצמה!
הזמן והכסף שאתם משקיעים לשחזור נתונים שאבדו יכול להיות יקר ואף לא ישים, לא רק במונחים של אובדן הפרודוקטיביות, אלא גם במונחים של אובדן הכנסות ונזק תדמיתי.

שירותי גיבוי בענן BaaS מתקדמים
שירותי VAULT מבית DnA-IT

לתיאום הדגמה Live ללא התחייבות השאירו פרטים

  רוצים ליישם פתרון מסוג זה בחברתכם? התקשרו: 09-7880090 &nbsp או מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם

  העצמת הזמינות והנגישות למידע

  מגמה הולכת ומתחזקת בקרב ארגונים היא העצמת הזמינות (במונחי השבתה מתוכננת ולא מתוכננת) והנגישות (ממשק/חווית משתמש) למידע הארגוני.
  שימוש במודל ענן ציבורי עבור שירותים קריטיים לארגון בשילוב נגישות גבוהה ברמת התקשורת ואלסטיות בצריכת המשאבים הוא פתרון אידיאלי לנושא.
  בנוסף לכך, מוכנות להתאוששות מאסון עבור מערכות מידע בארגונים כיום הוא לא בגדר אופציה – אלא הכרחית ויותר מתמיד. אסטרטגיית המשכיות עסקית חייבת להבטיח המשך אספקת שירותים קריטיים לארגון כאשר אירוע מתרחש – בין אם מדובר בהפסקת שירות, נזקי מזג אוויר, טרור, סייבר, טעות אנוש או מקרה אחר. מחקרים מראים כי רוב הארגונים שחוו פגיעה מהותית בשירות לא מצליחים להתאושש תוך שעות בודדות.
  אנליסטים מעריכים כי הנזק הישיר והעקיף הנגרם לארגונים בשוק העסקי כתוצאה מהשבתה ו/או אובדן נתונים שלא ניתנים לשחזור מוערך ברמה העולמית בכ-40 מיליארד דולר בשנה.

   

  גיבוי בענן לעסקים - המשכיות עסקית של ארגונים וחברות

   

  פתרון ענן לגיבוי והתאוששות מאסון

  שימוש בטכנולוגיית ענן הוא פתרון מצוין למימוש המשכיות עסקית כפתרון מודרני ועדכני.
  המחקר Dimensional Research של Axcient מראה כי כ-1/3 מהארגונים הבינוניים עושים שימוש כיום בפתרונות ענן עבור שירותים קריטיים ותכניות ה- DR שלהם. כמו כן, 89% מהנשאלים ציינו יתרונות ברורים באמצעות הענן עבור משימה זו.
  בנוסף מראה המחקר כי 74% מאנשי ה- IT המשתמשים כיום באתר משני שלא מבוסס ענן עבור המשכיות העסקית שלהם, טוענים כי ישקלו מעבר לפתרון מבוססת ענן.

  גיבוי מקוון מבוסס דיסק מחוץ לאתר

  גיבוי מקוון מבוסס דיסק מחוץ לאתר באמצעות תוכנה חכמה מבטיח באופן שוטף גם את הגיבוי וגם את הסנכרון לאתר משני מנוהל. נתוני הגיבוי שלכם נמצאים באופן מיידי מחוץ לארגון אפילו ברמה של דקות אחורה. לא משנה איזה סוג של אסון יפגע בארגון, תוכלו לשחזר את המידע הארגוני במלואו או חלקו לפני הפגיעה.

  גיבוי כשירות - BaaS

  גיבוי כשירות (Backup as a Service) – שיטה מבוססת ענן, קלה לפריסה, בעלויות עפ"י צריכה חודשית, מספקת את היכולת לסנכרן את כל המידע הארגוני החשוב באופן קבוע לאתר מאובטח ולפלטפורמה מאובטחת אלקטרונית בתפיסת כספת (VAULT).

  פתרון הגיבוי מחוץ לאתר של VAULT מבטיח שחזור מהיר של כל סוגי המידע שגובה.

  שירותי VAULT

  פתרון שרות גיבוי ושחזור חכם מבוסס ענן אשר מסופק באמצעות הפרדה חכמה בתשתית (Multi-Tenant) בשילוב מנוע תוכנה מוביל לניהול הגנה על המידע והכל שמור ומוגן במתקן מודרני ומאובטח.

  תיאור השירות המנוהל
  שירות אתר גיבוי מנוהל בענן המחשוב, מאפשר לארגון הקמת פתרון מלא להתאוששות מאסון והמשכיות עסקית.
  בתהליך הפעלת השירות מגדיר הלקוח נפחים ותשתית וירטואלית לגיבוי, היסטוריית גיבויים נדרשת, זמני התאוששות במונחי RTO ו- RPO הנדרשים ורשימת מערכות ושירותים הנדרשים להתאוששות במצב חירום.

  יתרונות בשירותי גיבוי והתאוששות מאסון VAULT

  • גיבוי חכם לכל היישומים העסקיים
  • שיחזור מיידי בלחיצת כפתור
  • גישה ישירה לגיבויים מהסביבה הקיימת
  • העתקה אוטומטית של כל הגיבויים
  • חסכון בהוצאות חומרה ורישוי לאתר משני
  • שימוש בגיבויים שבאתר לצורך התאוששות
  • גיבוי שרותי קבצים ללא תלות ביצרן
  • יכולת הפעלת שרתים מיידית מתוך הגיבוי
  רוצים ליישם פתרון גיבוי ושחזור חכם ואוטומטי אצלכם בארגון? בואו נדבר
  שנדבר?
  השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם

   EnHe
   צרו קשר
   נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ועניין וניצור עמכם קשר בהקדם

    *רק פניות רלוונטיות יענו.
    *פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם מינימום של 100 משתמשים פעילים.

    Contact Us
    Tell us about your issue so we can get you to the right people, as soon as possible.

     *Only relevant inquiries will be responded.
     *The company's solutions are intended for organizations with a minimum of 100 active users.

     כלי נגישות