מערכות מחשוב מרכזיות לארגונים ועסקים - פתרונות מתקדמים | אודות DnA-IT
  1. עמוד הבית
  2. אודותינו

אודותינו

עולם ה IT עובר אבולוציה מהירה

תחום ה-IT עובר שינוי מהותי בשנים האחרונות בעקבות השינויים במודל צריכת יישומים ושירותים ובעקבות כניסה טכנולוגיות חדשות ובהם:

  • אימוץ טכנולוגיות חדשות בתשתיות מונעות תוכנה Software Defined Anything
  • קביעת אסטרטגיית שירותי ענן והפיכת ה-IT ל-Service Broker
  • הנגשה חכמה ומאובטחת של יישומים ושירותים עבור BYOD
  • הטמעה של אוטומציה לתהליכי IT
  • הגנה חכמה על המידע הארגוני, התאוששות עסקית ועמידה ברגולציה

גם תשתיות ה-Data Center משתנות, התרחבות לטראלית לאתרי משנה או מעלה לעבר הענן הציבורי, לצד התפתחות התשתיות הוירטואליות שעולות שלב לכיוון חוסר תלות ב-Hypervisor ספציפי וכניסה לעולם ה-Containers לצורך פריסה וניהול שירותים חכם ללא תלות במערכות ההפעלה.

מאידך, לצד האתגרים והשינויים הטכנולוגיים הנדרשים, תקציבי ה-IT אינם גדלים בהתאמה ועל כן, האתגר גדול עוד יותר. DnA-IT מביאה עמה ניסיון וידע טכני רב בתשתיות של מערכות מידע מרכזיות תוך היכרות רחבה עם פתרונות טכנולוגיים מודרניים ב-Data Center.

מקצועיות וחזון לצד ידע טכנולוגי עמוק

DnA-IT היא מהחברות המובילות בתחום התשתיות המודרניות בעולם ה IT ופתרונות ענן מתקדמים לארגונים. יש לנו ידע מקצועי רב וניסיון טכני עשיר בתחום התשתיות המרכזיות וה Data-Center המודרניים.

כחברה מובילה בתחומה ובעלת חזון בפתרונות מודרניים ומתקדמים, אנו בוחרים לעבוד עם חברות הטכנולוגיה הבינלאומיות שמציגות חדשנות טכנולוגית אמיתית ומהותית, תוך מתן מענה לצרכים של ארגונים כיום בעידן הענן, ה- Big Data והמובייל לצד הסכנות המתגברות בתחום אבטחת המידע והסייבר.

DnA-IT מזהה את הטכנולוגיות פורצות הדרך כבר בשלבים המוקדמים, תוך יישום פתרונות טכנולוגיים של יותר מ- 20 חברות ויצרנים מהמובילים בעולם, בין אם מדובר באינטגרציה של מוצרי מדף או יישום פתרונות כוללים, Turn-Key, הנותנים מענה משולב לצרכים מורכבים של הארגון.

ב DnA-IT תוכלו למצוא שילוב מנצח בין מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ידע טכנולוגי עמוק ושירות מלא מדלת אל דלת, כל זאת לצד שיתוף פעולה נרחב ומוביל עם השותפים העסקיים שלנו בתחומי התשתיות, התקשורת ואבטחת המידע.

תנו לנו להיות הסיור המודרך שלכם למודרניזציה של מערכות המידע המרכזיות ובסיסי הנתונים שלכם.

לקריאה על מגוון הפתרונות שלנו >

שנדבר?
השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם