מערכות מחשוב מרכזיות לארגונים ועסקים - פתרונות מתקדמים | אודות DnA-IT
  1. עמוד הבית
  2. אודותינו

אודותינו

שיא הטרנספורמציה הדיגיטלית וחשיבות עולם הIT

הטרנספורמציה הדיגיטלית בשיאה ובהתאמה הולך וגדל עולם ה-IT והחשיבות הארגונית שלו הינה קריטית.

הכוונה כמובן בהתפתחות המעבר לדיגיטל הוא שיותר ויותר תהליכים ידניים/מכניים בארגונים הופכים להיות ממוחשבים ודיגיטלים.

תחום הבינה המלאכותית ולמידת מכונה מתפוצץ.

 אימוץ הענן באופן מסיבי עבור כל משימה נדרשת וכו'.

לצד ההתפתחות הזו, עולה גם המורכבות הכוללת: שימוש באין ספור יישומים, ריבוי תשתיות עבור שירותים שונים. מנגנוני גישה המאפשרים הפעלת השירותים מכל מקום ומכל מכשיר וכמובן: נדרשת מעטפת הגנה רחבה ויעילה של אבטחת מידע.

ארגונים נאלצים להתמודד עם שלל אתגרים אלו בדר"כ באמצעות צוות IT מצומצם הנדרש לרמת מקצועיות גבוהה ותפעול עשרות ולעיתים מאות מערכות.


• DnA-IT מספקת מענה מקיף 360° לצרכי ה-IT הכולל אפיון צרכים לפתרונות טכנולוגיים, שיווק של המוצרים/שירותים, יישום ותמיכה לכל אורך חיי הפתרון בעולמות התשתיות המרכזיות, תקשורת ואבטחת מידע/סייבר לארגונים.

• ב DnA-IT תוכלו למצוא שילוב מנצח בין מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ידע טכנולוגי עמוק ושירות מקיף, כל זאת לצד שיתוף פעולה נרחב ומוביל עם השותפים העסקיים שלנו בתחומי התשתיות, התקשורת ואבטחת המידע. תנו לנו לסייע לכם בבחירת הפתרון הנכון עבור ה-IT שלכם במגוון צרכים בשילוב סיוע לצוות ה-IT שלכם בתמיכה ויישום בהתאם לצורך התפעולי.


• DnA-IT היא מהחברות המובילות בתחום האינטגרציה לתשתיות וירטואליות מודרניות, תקשורת וסייבר לארגונים. כחברה מובילה בתחומה ובעלת חזון בפתרונות מודרניים ומתקדמים, אנו בוחרים לעבוד עם חברות הטכנולוגיה הבינלאומיות שמציגות חדשנות טכנולוגית אמיתית, לצד פשטות תפעולית ואוטונומיות מירבית – הכל מתוך מטרה להקל על צוות מערכות מידע הארגוני ולספק ערך גבוה יותר לארגון.

• DnA-IT מזהה את הטכנולוגיות פורצות הדרך כבר בשלבים המוקדמים. בין הפתרונות שמיישמת החברה, נכללות טכנולוגיות של חברות כגון נוטניקס Nutanix, אריסטה Arista, סנטינל וואן SentinelOne, קוהסיטי Cohesity, גארדיקור Guardicore ועוד רבים אחרים.

שינוי בתפיסת עולם הIT עקב פיתוח טכנולוגיות מתקדמות

עולם ה-IT עבר שינוי מהותי בשנים האחרונות בעקבות השינויים במודל צריכת יישומים ושירותים ובעקבות כניסה טכנולוגיות חדשות בין היתר

• אימוץ טכנולוגיות חדשות בתשתיות מונעות תוכנה Software Defined Anything

• אימוץ ענן ועבודה במתכונת היברידית בריבוי עננים ושילוב On-Premise

• מעבר לפתרונות אוטונומיים וקלים לתפעול בתפיסת iPhone

• הגנה חכמה על המידע הארגוני, התאוששות עסקית ועמידה בהגנה על פרטיות וברגולציות רבות אחרות

לצד האתגרים והשינויים הטכנולוגיים הנדרשים, תקציבי ה-IT אינם גדלים בהתאמה הנדרשת. DnA-IT מביאה עימה ניסיון רב  בהכרת הפתרונות הטכנולוגיים הנדרשים ובהתאמת התקציב המוקצה לפתרון האידאלי לביצוע המשימה בכל תחום ה-Data Center והענן לרבות תשתיות, תקשורת ואבטחת מידע.

 

עמידה בתקני אבטחת מידע מחמירים

חברתנו עומדת בתקני אבטחת מידע ISO-27001 ו ISO-27799.

• תקן ISO27001 מתייחס בעיקר לניהול פעילות תחת הקפדה על אבטחת מידע מודרנית. חברתנו גאה להיות מוסמכת לתקן הנ"ל ולשמור על הפרדה מלאה בין לקוחות, אספקת תשתית מלאה ללקוחותינו ללא יכולת טכנולוגית לגשת למידע הארגוני שלהם ובכך אנו מוכיחים כי אנו נוקטים באמצעים המתאימים והמחמירים ביותר על מנת לממש את מחויבותנו לשמירה על המידע ולספק שירותים גמישים, יעילים, מהירים ומאובטחים ללקוחותינו.

• תקן ISO27799 מרחיב את התקן הכללי לניהול פעילות תחת שמירה על אבטחת מידע ומתייחס ספציפית לעולם הבריאות. מטרת תקן זה הוא לספק כלים בידי ארגונים רפואיים, לצורך הגנה על מידע רפואי ו/או אישי אשר ברשותם שכן זהו מידע רגיש במיוחד. חברתנו גאה להיות מוסמכת גם בתקן זה ולספק ללקוחותינו בעולם הרפואי שירותים מגוונים ומאובטחים ברמת האבטחה הגבוהה ביותר.

תנו לנו להיות הסיור המודרך שלכם למודרניזציה של מערכות המידע המרכזיות ובסיסי הנתונים שלכם.

לקריאה על מגוון הפתרונות שלנו >

שנדבר?
השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם