Windows 7 End of Life - דרכי פעולה מומלצות לעסקים | DnA-IT
  1. עמוד הבית
  2. מידע מקצועי
  3. Windows 7 End of Life – דרכי פעולה מומלצות לעסקים

Windows 7 End of Life – דרכי פעולה מומלצות לעסקים

סוף חייה של מערכת ההפעלה המיתולוגית Windows 7 יחול בינואר הקרוב 2020.

למה כדאי לשדרג ל Windows 10?

קבלו 5 סיבות טובות מאוד

1

מיקרוסופט מתמרצת בכבדות את משתמשי Windows 7 לעבור ל-Windows 10. זאת גם לצד הנפקת התראות מסיביות המביאות לשינוי.

2

לאחר 14/1/2020 מיקרוסופט תפסיק לשחרר עדכוני אבטחה עבור מערכת ההפעלה Windows 7. מערכת זו הייתה פופולארית מאוד בקרב משתמשים בעשור האחרון (Windows 7 קיימת כבר מ-2009).

מי שחושב כי עדכוני אבטחה קריטיים ימשיכו להיות זמינים כדאי שיקרא את ההודעה שמסרה החברה לאחרונה: "מיקרוסופט התחייבה לספק 10 שנות תמיכה במוצר עבור Windows 7 כאשר היא שוחררה ב -22 באוקטובר 2009. עם סיום תקופה של 10 שנים, מיקרוסופט תפסיק את התמיכה של Windows 7 כדי שנוכל להתמקד בהשקעה שלנו על תמיכה בטכנולוגיות חדשות יותר חוויות חדשות גדולות. סיום התמיכה עבור Windows 7 יהיה 14 בינואר 2020. לאחר מכן, סיוע טכני ועדכוני תוכנה מ- Windows Update המסייעים בהגנה על המחשב האישי שלך לא יהיו זמינים עוד"

3

מיקרוסופט ממליצה מאוד לעבור ל- Windows 10 מתישהו לפני ינואר 2020, כדי למנוע מצב שבו אתה זקוק לשירות או לתמיכה שאינם זמינים עוד. באפשרותך להמשיך להשתמש ב- Windows 7, אך לאחר סיום התמיכה, המחשב שלך יהיה פגיע יותר לסיכוני אבטחה – רוגלות ווירוסים. Windows ימשיך לפעול ולהפעיל, אך לא תקבל עוד עדכוני תוכנה, כולל עדכוני אבטחה, ממיקרוסופט

4

המדען הראשי ומנהל המשרד לבטחון הצרכן בחברת McAfee שניהם מסרו כי Windows 7 תהווה איום גדול יותר מפני האקרים ותוכנות זדוניות ברגע שמיקרוסופט מקצצת את התמיכה. מערכת הפעלה שאינה נתמכת יכולה לספק לתוכנה זדונית נזק התפשטות בקנה מידה עצום לאלו שנותרו בשימוש ב- Windows 7. בעידן הסייבר אבטחת מידע חשוב לא פחות מפונקציונליות ונוחות

5

אפשר להסתכל על Windows XP בדומה למערכת הנוכחית ולהבין מה יכול לקרות למערכת הפעלה שכבר אינה נתמכת. בדומה למה שקרה עם Windows XP לפני שנתיים (מרץ 2017) – הופצה רוגלת WannaCry ויצרה חורבן בקנה מידה עולמי של מעל 200,000 מחשבים ברחבי העולם

איך הכי נכון לשדרג את מערכת ההפעלה ל Windows 10?

הדרך הכי ארוכה, מסורבלת ויקרה מבחינת העסק תהיה כנראה לשדרג את החומרה, או להחליפה לגמרי. הפרויקט הזה צפוי להיות ארוך וכירורגי, עם התעסקות עם תחנות קצה ותמיכת משתמשים נרחבת. הרבה יותר חכם בהיבטי אבטחה, ניהול ותפעול יהיה לעבור לתשתית וירטואלית עבור תחנות הקצה (VDI).

שדרוג ל Windows 10 – ופריסה באמצעות VDI

תחילה יש לבצע תהליך התאמה של יישומי הארגון למערכת Windows 10. לאחר מכן מומלץ לבחון מספר טכנולוגיות VDI בשלות אשר מספקות ניהול מרכזי עם ביצועים מעולים עבור המשתמש. חלק מהטכנולוגיות מספקות פתרון On Premise מקומי וחלק משלבות ניהול ענן או אפילו הרצת תחנות Windows 10 בענן באופן מלא.

מעבר לטכנולוגיית VDI מורידה את תקורת תמיכת המשתמשים באופן דרמטי באופן מוכח. עדכוני מערכת ההפעלה והיישומים נעשים בין לילה ובאופן מרכזי. הטכנולוגיה כיום בשלה גם ליישומי גרפיקה, סאונד ווידאו – כמובן שנדרשת בחינה פרטנית בהתאם לסביבה הנדרשת.

שיפור רמת ה- Security בארגון עם טכנולוגיית VDI

במעבר ל-VDI רמת אבטחת המידע והשליטה על דלף מידע עולה מיידית במספר רמות. קיימת שליטה מלאה על הוצאה והכנסה של מידע מתוך תחנת VDI כולל בקרת התקנים ופעילות המשתמש במערכת. 

המערכת מאפשרת גם למשתמשים להמשיך ולעבוד באופן מיידי מאותה הנקודה בה הפסיקו, מכל מקום וללא תכנון מוקדם. יתרון נוסף במעבר ל-VDI הוא חוסר המשמעות לתחנת הקצה הפיזית. שולחן עבודה וירטואלי VDI יכול לעבוד מכל מכשיר ללא כל תכנון מראש.

רוצים לקבל פרטים נוספים או ייעוץ אישי?

התקשרו אלינו
או מלאו את הפרטים בטופס

רוצים להתנסות ולראות איך זה עובד?
שנדבר?
השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם