מערכות אחסון מתקדמות הוטמעו במרכז הנתונים של UTI בפתח תקווה | DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. סיפורי הצלחה
 3. מערכות אחסון מתקדמות הוטמעו במרכז הנתונים של UTI

מערכות אחסון מתקדמות הוטמעו במרכז הנתונים של UTI

לקריאה נוספת על יישום ענן היברידי בארגונים

"עם סיום הפרויקט ראינו שיפור והמערכת הציגה רמות ביצועים גבוהות – בכל סוג של עומס."

ורד אברהמי, מנהלת מערכות מידע
תנו לנו להיות הסיור המודרך שלכם למודרניזציה של מערכות המידע המרכזיות ובסיסי הנתונים שלכם

מתעניינים בפתרון מסוג זה?

  DnA-IT ערכה פרויקט ליישום מערך אחסון של נימבל (Nimble Storage) ב-UTI יוניברסל משאיות ישראל, המפיצה של משאיות ואוטובוסים תוצרת איסוזו (Isuzu) בישראל.
  הפרויקט ארך כשלושה חודשים והסתיים באחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים.

  מערך האחסון של נימבל ישמש את מערכת ה-ERP של סאפ (SAP) הפועלת בחברה, את הסביבה הווירטואלית מבוססת XenServer של סיטריקס (Citrix) ואת סביבת עמדות הקצה הווירטואליות (VDI).

  מערכות האחסון הוטמעו במרכז הנתונים של החברה בפתח תקוה, בו מפעילה UTI מערכי שירות, מכירות, ניהול חלפים ושירותי ליסינג והשכרה. טרם הפרויקט חוו מאות המשתמשים קשיים בעבודה עם מערכת כבדה ואיטית, אשר התקשתה בהפקת דו"חות ובתהליכי גיבוי.

  בחברה חיפשו פתרון שישפר את הביצועים, יציע יכולות אנליטיות ויהיה מותאם לסביבה וירטואלית עם אפשרות לגידול ולהרחבה – מבלי לפגוע ברמת הביצועים.

  רוויה של ביצועים

  הפרויקט כלל יישום של מערכי אחסון המבוסס על פתרון מסדרת CS300 של נימבל. הפתרון מספק זמני תגובה של פחות מ-1 מילי שניה בממוצע וקצב של 50 אלף קריאות וכתיבות לדיסק בשניה (I/Os). הוא כולל את מערכת הניהול והתמיכה InfoSight המבוססת ענן של נימבל. מערכת זו מאפשרת ניהול קל ונוח, וכן דואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון.

  לדברי ורד אברהמי, מנמ"רית UTI, "רמת הבקשות של המשתמשים הלכה וגדלה ומערכות האחסון המסורתיות הגיעו לרוויה של ביצועים. לאחר בדיקות מקיפות בחרנו בפתרונות האחסון ההיברידי של נימבל. עם סיום הפרויקט ראינו שיפור והמערכת הציגה רמות ביצועים גבוהות – בכל סוג של עומס. זאת, לצד היכולת לאחסן יותר נתונים בפחות מקום, עם רמת שרידות גבוהה, פשטות ניהול וחסכון במקום פיזי".

  אושרי שרון, מנכ"ל DNA-IT, ציין כי "הפתרון שהוטמע מספק החזר השקעה טוב. UTI נזקקה לפתרון שיאיץ את הביצועים של המערכות ויאפשר לארגון לעבוד עם נתונים בזמן אמת. הפתרון מספק לחברה רמת ביצועים גבוהה והתאמה לסביבת הסיטריקס".

  כפיר שפיר, מנהל פעילות ישראל, נימבל, הוסיף כי "פתרון האחסון ההיברידי שהוטמע סייע להגדיל משמעותית את ביצועי היישומים, להפחית את שטח הרצפה של מערך אחסון הנתונים ואת צריכת האנרגיה".

  לקבלת פרטים נוספים

  לקוחות נוספים שהטמיעו פתרון מסוג זה

  לכל סיפורי ההצלחה

  פתרונות נוספים שיעניינו אותך

  שנדבר?
  השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם