מערך אחסון נימבל סטורג' הוטמע במרכז הפיתוח של פאלו אלטו | DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. סיפורי הצלחה
 3. הטמעת מערך אחסון היברידי בפאלו אלטו

הטמעת מערך אחסון היברידי בפאלו אלטו

'אנו דוגלים באסטרטגיה של בדיקות White Box, אשר מבוססות בעיקר על אוטומציה, אשר דורשת ניצול משאבים בצורה יעילה'

כוכבית אלמגור, מנהלת מחלקת איכות בפאלו אלטו ישראל
תנו לנו להיות הסיור המודרך שלכם למודרניזציה של מערכות המידע המרכזיות ובסיסי הנתונים שלכם

מתעניינים בפתרון מסוג זה?

  DnA IT הטמיעה במרכז הפיתוח של פאלו אלטו (Palo Alto Networks) בישראל מערכי אחסון של נימבל סטורג' (HPE Nimble Storage). הפרויקט ארך ארבעה חודשים והסתיים באחרונה והיקפו הכספי נאמד במאות אלפי שקלים.

  הפתרון משמש את סביבת הפיתוח והבדיקות של פאלו אלטו. במסגרת הפרויקט הוטמע מערך אחסון All-Flash בהיקף של מאות טרה-בייט, המאפשר לספק נפחי אחסון גדולים עם ביצועים גבוהים ויכולות של דחיסת נתונים, המתאימים לסביבת פיתוח ובדיקות מסיבית במודל של אינטגרציה מתמשכת (Continuous Integration).

  פאלו אלטו הוקמה על ידי ניר צוק הישראלי, המשמש בה כ-CTO. מרכז הפיתוח של ענקית אבטחת המידע מתבסס על פעילות חברת הסטארט-אפ הישראלית סייברה (Cyvera). זו נרכשה ב- 1 במרץ שנת 2014 תמורת סכום מוערך של 220 מיליון דולר.

  המרכז בישראל עוסק בפיתוח מערכות הגנה מתקדמות לעמדות קצה, אשר מגנות מפני מתקפות מתקדמות ומתמשכות, APT וכן הן משמשות כתחליף לאנטי-וירוס הארגוני. לדברי כוכבית אלמגור, מנהלת מחלקת איכות בפאלו אלטו ישראל, "אנו דוגלים באסטרטגיה של בדיקות White Box, אשר מבוססות בעיקר על אוטומציה, אשר דורשת ניצול משאבים בצורה יעילה". "אנו מקפידים לבחון בצורה עקבית פתרונות טכנולוגיים שונים, אשר יאפשרו לנו יכולת גידול והתאמה של המעבדות והבדיקות שאנו מבצעים, למספר הלקוחות הגדל של החברה ולצרכים השונים שלהם". מנהל התשתיות במחלקת האיכות של פאלו אלטו בישראל, הוסיף כי "ההטמעה של מערך האחסון של נימבל, נועדה לתמוך בגידול הפעילות של מרכז הפיתוח בישראל, ולאפשר התאמה של המרכז לעבודה בסביבות פיתוח מודרנית, ללא אתגרים של בעיות ביצועים וכאבי גדילה".

  מערך האחסון שהוטמע הוא מסדרת AF5000 והוא מספק מענה לדרישות ההולכות וגדלות של מרכז פיתוח, אשר זקוק לעבודה בסביבות פיתוח ובדיקות מתקדמות, עם אפשרות לבצע בדיקות בסביבות שונות. "המערכת שלנו מספקת רמות ביצועים גבוהות – בכל סוג של עומס, גידול בהיקף מערך האחסון ללא פגיעה בביצועים, חסכון בחשמל ובמקום, וכן אפשרות לאחסון יותר מידע בפחות מקום. זאת, הודות לטכנולוגיות דחיסה מתקדמות ומערכות להגנה על הנתונים".

  לקבלת פרטים נוספים

  פתרונות נוספים שיעניינו אותך

  EnHe
  צרו קשר
  נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ועניין וניצור עמכם קשר בהקדם

   *רק פניות רלוונטיות יענו.
   *פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם מינימום של 100 משתמשים פעילים.

   Contact Us
   Tell us about your issue so we can get you to the right people, as soon as possible.

    *Only relevant inquiries will be responded.
    *The company's solutions are intended for organizations with a minimum of 100 active users.

    כלי נגישות