תשתיות נוטניקס הוטמעו במפעל הייצור של קבוצת חגים | אינטגרטור DnA-IT
  1. עמוד הבית
  2. סיפורי הצלחה
  3. קבוצת חגים בחרה בתשתיות נוטניקס עבור תשתיות מרכזיות למפעל הייצור

קבוצת חגים בחרה בתשתיות נוטניקס עבור תשתיות מרכזיות למפעל הייצור

בחרנו בתשתית של Nutanix לאחר בחינה מעמיקה של מספר חלופות טכנולוגיות. הפלטפורמה של Nutanix מהווה פתרון לכל הצרכים והרבדים התפעוליים שלנו, במקום אחד ותחת ממשק אחד עם כתובת אחת לתמיכה. זו מערכת מודרנית, עתירת ביצועים, נוחה לתפעול וניהול ומאפשרת לנו להגדיל את התפוקה.


במפעל הייצור של יהודה ברמן בע"מ (קבוצת חגים) הוטמעו מערכות מרכזיות אחודות של Nutanix המשמשות כמערכות IT תפעוליות באתר מרוחק. התשתית האחודה של נוטניקס מהווה פלטפורמה אחת כוללת עבור כל היישומים הארגוניים של החברה לאתר מפעל הייצור אשר בבעלות החברה.

הפרויקט נמשך מספר שבועות בודד. היקפו הכספי לא הותר לפרסום, אולם גורמים במשק העריכו אותו במאות אלפי שקלים.

הפתרון מהווה בעצם מערכת "שקופה" הפועלת בשרידות מלאה ובעלת ביצועים גבוהים, מנוטרת מרחוק ללא צורך בתפעול ותחזוקה שוטפים, מה שמאפשר למפעל לתפקד באופן שוטף ללא צורך ביחידת IT מקומית. מהחברה נמסר: "התמודדנו עם קשיים שנבעו ממערכת איטית, מבוזרת וקשה לתפעול. הבחירה בתשתית של Nutanix הייתה לאחר בחינה מעמיקה של מספר חלופות טכנולוגיות. הפלטפורמה של Nutanix מהווה לנו פתרון לכל הצרכים והרבדים התפעוליים שלנו, במקום אחד ותחת ממשק אחד עם כתובת אחת לתמיכה, מכיוון שמדובר ביצרן אחד. קיבלנו מערכת מודרנית, עתירת ביצועים, נוחה לתפעול וניהול ומאפשרת לנו להגדיל היקפי עבודה ותפוקה תוך האצה של קצב הביצועים".

DnA IT נציגה רשמית של נוטניקס משנת 2013 והיא המטמיעה הגדולה ביותר בישראל מבחינת נסיון מוכח בשטח לצד הסמכות הגבוהות ביותר מצד היצרן.

לקריאה נוספת על -

חזרה לכל סיפורי ההצלחה

רוצים ליישם פתרון מסוג זה בחברתכם?מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם

לתיאום ייעוץ אישי ללא התחייבות
השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם