תחנות עבודה וירטואליות VDI בתפיסת Web-Scale בקבוצת כלמוביל | DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. סיפורי הצלחה
 3. מימוש תחנות עבודה וירטואליות בתפיסת Web-Scale בקבוצת כלמוביל

מימוש תחנות עבודה וירטואליות בתפיסת Web-Scale בקבוצת כלמוביל

לקריאה נוספת על יישום פתרונות לעבודה מרחוק

"פלטפורמת ה VDI המבוססת Nutanix מספקת ביצועים גבוהים לצד פונקציונליות והופכת את תשתיות המחשוב והאחסון לפתרון של 'שגר ושכח'. באמצעות פלטפורמה זו יש לנו יכולת גדילה לינארית שמאפשרת גדילה עם צרכי הארגון באופן שקוף וללא רכש מראש"

יורם אברהם, מנהל התשתיות, כלמוביל
תנו לנו להיות הסיור המודרך שלכם למודרניזציה של מערכות המידע המרכזיות ובסיסי הנתונים שלכם

מתעניינים בפתרון מסוג זה?

  בקבוצת כלמוביל בוצע פרוייקט יישום תחנות עבודה וירטואליות בתפיסת Web-Scale. הפלטפורמה שהוטמעה, הכוללת תפיסה של Web Scale IT כתשתית המחשוב והאחסון בסביבת VDI, מאפשרת וירטואליזציה של תחנות הקצה במודל גדילה סקלאבילי.
  הפרויקט ארך כחודש והסתיים לאחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק העריכו אותו במאות אלפי שקלים.

  במסגרת הפרויקט, הוטמעה בכלמוביל הפלטפורמה של נוטניקס, הכוללת תפיסה של ה-Web Scale IT, כתשתית המחשוב והאחסון בסביבת VDI – וירטואליזציה של תחנות הקצה. כך, DnA IT הקימה תשתית מחשוב ואחסון מרכזית עבור סביבת VDI של VMware כתשתית וירטואלית. במסגרת הפרויקט סופקו תחנות וירטואליות למאות משתמשים לעבודה עם לקוחות החברה, במתן שירות במגוון יישומים ארגוניים.

  "פלטפורמת ה-Web Scale IT של נוטניקס מספקת ביצועים גבוהים לצד פונקציונליות, ובכך הופכת את תשתיות המחשוב והאחסון לפתרון של 'שגר ושכח' " מספר יורם אברהם, מנהל התשתיות בכלמוביל "התשתית שהוטמעה פותרת את בעיית חוסר הלינאריות בגדילה בתשתית מהירה, כמו VDI, אשר אמורה לגדול עם צרכי הארגון ובלא רכש מראש".

  DnA IT משווקת ומיישמת פתרונות תשתית עבור דטה סנטרים של ארגונים, על בסיס פרויקטי "מפתח", הכוללים את כל רכיבי החומרה, התוכנה והשירותים המקצועיים לארגונים בישראל. החברה היא נציגה בלעדית של נוטניקס בישראל.

  לקבלת פרטים נוספים

  פתרונות נוספים שיעניינו אותך

  שנדבר?
  השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם