פתרון ענן פרטי היברידי בערדום שירותי תקשוב | DnA-IT
  1. עמוד הבית
  2. סיפורי הצלחה
  3. פתרון ענן פרטי בערדום שירותי תקשוב

פתרון ענן פרטי בערדום שירותי תקשוב


במסגרת הפרויקט בערדום שירותי תקשוב, הוטמעה חבילת SmartStack, אשר כוללת מערך אחסון היברידי של נימבל (Nimble Storage) ומערך מחשוב מאוחד (UCS) של סיסקו (Cisco), הכולל שרת, מיתוג ותמיכה בווירטואליזציה.
הפרויקט ארך כשלושה חודשים והסתיים באחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט עומד על מאות אלפי שקלים

ערדום מספקת למאות לקוחותיה פתרונות בתחומי המחשוב ומערכות מידע, מערכת ERP ליישומי הובלה והיסעים, שירותי תקשוב ושירותי אירוח יישומים בחוות שרתים. חבילת SmartStack הוטמעה בדטה סנטר של ערדום הממוקם בדרום הארץ, סמוך לקיבוץ יטבתה.

טרם הפרויקט, מערך המחשוב בערדום כלל כ-150 שרתים פיזיים ווירטואליים עם ציוד תקשורת רב. מערך זה היה מורכב לניהול ולא עמד בדרישות הביצועים בעבודה עם בסיסי הנתונים. בחברה חיפשו פתרון שישפר את הביצועים, יהיה מותאם לסביבה וירטואלית ויהיה בעל יכולת גידול. כמו כן, כיוון שחוות השרתים ממוקמת סמוך לקיבוץ יטבתה וצוות ה-IT בחברה אינו גדול, נדרשו מערכות מודרניות, פשוטות ונוחות לתפעול באופן עצמאי, כך שלא יהיה צורך להסתמך על גורמים מקצועיים מבחוץ.

מערך האחסון של נימבל שהוטמע בערדום, הוא בהיקף של 50 טרה בייט נפח. הוא מבוסס על פתרון CS300 המשמש לאחסון מידע מבסיסי נתונים SQL. הפתרון מספק זמני תגובה של פחות מ-1 מילי שניה בממוצע וקצב של 50 אלף קריאות וכתיבות לדיסק בשניה (I/Os). מערכת הניהול והתמיכה InfoSight של נימבל מאפשרת ניהול קל ונוח ודואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון.

בעקבות הפרויקט, צומצם משמעותית היקף המערכות מחמישה ארונות לחצי ארון, ובהתאם – צריכת החשמל פחתה ב-50%. פתרון ה-SmartStack מאפשר לערדום ניהול של הדטה סנטר בצורה מאוחדת ויעילה, וכן התמודדות פשוטה עם גידול בנפחים ובעומסים, לצד קבלת רמת ביצועים גבוהה.

לקריאה נוספת על -

חזרה לכל סיפורי ההצלחה

רוצים ליישם פתרון מסוג זה בחברתכם?מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם

לתיאום ייעוץ אישי ללא התחייבות
השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם