1. עמוד הבית
 2. שירותים
 3. גיבוי ושחזור נתונים מתקדם ואוטומטי

גיבוי ושחזור נתונים מתקדם ואוטומטי

 • שחזור יישומים מיידי

 • אוטומציה מבוססת Machine Learning

 • הגנה מפני הצפנת "כופר" ברמת התשתית

 • שחזורים בזמן אפס

 • הזמנת Live Demo

התקדמו איתנו לפתרונות גיבוי מודרניים

בואו להתנסות בפלטפורמה המספקת פתרונות Turn Key מתקדמים בתחום הגנת המידע עבור כל סוגי המידע הארגוני:

 • מערך גיבוי עם שחזור יישומים מיידי וחיזוי גלובלי
 • אוטומציה מבוססת Machine Learning
 • הגנה מפני הצפנת "כופר" ברמת התשתית
 • שחזורים בזמן אפס

רוצים לראות איך כל זה עובד?

אתגרים חדשים משפיעים על הצורך בהגנה על המידע הארגוני.

השפעת הענן, ניידות, גידול בנפחי המידע והצורך לחדש מערכות ישנות מייצר דרישות נתונים חדשות ובהם:

 

גדילה תמידית בהיקף הנתונים

בעולם בו כמעט כל התהליכים העסקיים מתבצעים באופן מקוון, כמות המידע הארגוני הולכת וגדלה בעשרות אחוזים כל שנה. בנוסף, כדי לאחזר מידע ולצורך תיעוד למגוון מטרות – מידע ארגוני כמעט ולא נמחק.

 

זמינות תמידית

תהליכים ומערכות קשורות זו בזו. עובדים מתוך הארגון וספקים חיצוניים מתחברים למערכות כיום מכל מקום ובכל שעה. הגישה למידע חייב להיות זמין תמיד.

 

חוסר תלות ביצרן חומרה ובספק שירותים

ארגון חייב לשמור לעצמו את האפשרות לשחזר מידע בעת הצורך ללא תלות באף אחד מספקי החומרה (דוגמת האחסון/גיבוי) או בספק השירותים. המערכת חייבת להיות מבוססת 100% בתוכנה כדי לייצר גמישות מירבית בין פלטפורמות בכל רכיבי התשתית בדאטה סנטר הארגוני.

 

יכולות חיפוש ואנליטיקה מובנות

המערכת חייבת להיות מקוטלגת ובעלת אינדקס חכם אשר תהיה מסוגלת לספק תוצאות חיפוש מיידיות לכל סוג של מידע לשחזור: גם ברמה של שמות קבצים, טבלאות מבסיסי נתונים, דוא"ל או תיבת מייל ספציפית וכו'.

 

אימוץ יישומים ארגוניים בענן, הגידול באתגרים הטכנולוגיים, איומי הסייבר המתקדמים, בנוסף לגידול בלתי פוסק בנפחי המידע הארגוני, דורשים חשיבה מודרנית להגנה והתאוששות.
תפעול ותחזוקה מורכבים בפלטפורמת הגיבוי מגדיל את הסיכון לפגיעה בשלמות הגיבוי, חשיפה להצפנת הגיבויים וחוסר וודאות בקיום ההתאוששות והזמן אשר יידרש להתאוששות.

ארגונים משליכים פתרונות מורכבים, מרובי שכבות, לצורך ניהול נתונים שיכול הי להיות פשוט יותר במידה וינוהל בענן.

הגישה המסורתית של שימוש במספר פתרונות נקודתיים מובילה לתשתיות שבירות עם אתגרים כגון מחזורי פריסה ארוכים, אי יכולת לעמוד בתנאי SLA שמגדיר הארגון, חוסר מדרגיות, מורכבות אדריכלית וניהול מקוטע.

פלטפורמת DR ארגונית מודרנית דורשת יישום נקודות מפתח חשובות

מערך גיבוי עם שחזור יישומים מיידי וחיזוי גלובלי

גישה מיידית: מערך הגיבוי חייב לספק שחזור יישומים מיידי וחיזוי גלובלי על ידי איחוד נתונים באינדקס גלובלי אחד, תוך מינוף טכנולוגיית Deduplication כדי לאפשר החזקה של מספר רב של עותקי המידע, בהתאם למדיניות הגיבוי המוגדרת ע"י הארגון

ייעול בזמני העבודה - הפחתה משמעותית בזמני הניהול התפעולי השוטף

אוטומציה בתהליך: כדאי לבחור פלטפורמה אשר תהיה מבוססת על Machine Learning לצורך הפחתה דרמטית של הניהול התפעולי השוטף ומניעת צמתי החלטה אנושיים אשר חשופים לטעויות אנוש ואינם מתאימים תמיד לסביבה הארגונית. פלטפורמה מודרנית דורשת ממנהל המערכת הגדרת הסכמי רמת שירות (SLA) לכל מחזור חיי הנתונים של המידע הארגוני, כאשר המערכת מיישמת את ה-SLA באופן אוטומטי וחכם

הגנה מפני הצפנת "כופר" ברמת התשתית

אבטחה ותאימות: פלטפורמה מודרנית לגיבוי והתאוששות ארגונית חייבת לנעול את המידע המגובה ברמת התשתית כדי שלא יהיה חשוף להצפנת "כופר" או יכולת להדליף את המידע לגורמים שאינם רצויים. כיום מצופה מפלטפורמה מודרנית לספק דווח והתראות חכמות על גישה למידע רגיש בגיבוי אשר יהיה מתועד וניתן לחיפוש על ידי גורמים מוסמכים שאינם בהכרח חלק ממערך מערכות המידע.

גיבוי אוטומטי, שחזור מיידי, שכפול ללא הגבלה, ארכיון נתונים, חיפוש גלובלי, שחזור בזמן אפס ועוד - הכירו את Rubrik

פלטפורמה אחת להתאוששות ושחזור מיידי בפלטפורמה ארגונית (On Premise) בחוויית שימוש ענן

פלטפורמה הגיבוי החדשנית של Rubrik מאפשר לנהל נתונים ארגוניים, חיפוש, אנליטיקה וסנכרון מידע תוך הגנה מירבית על הנתונים הארגוניים. רובריק מגשרת על הפער בין תשתית בבעלות מקומית לבין פלטפורמת ענן חיצוני על ידי ניתוק נתונים ממרכז הנתונים.

באמצעות גישה מבוססת תוכנה: Rubrik מספקת את הגמישות והביצועים של פלטפורמות אינטרנט וספקי ענן תוך אוטומציה וניהול זרימת עבודה בכדי לספק גמישות וזריזות לארגונים באחזור והתאוששות מידע ארגוני.

Rubrik Cloud Data Management הוא מארג תוכנה יחיד שמנהל את כל הנתונים בענן, בקצה או בשימוש מקומי במקרים רבים, כולל גיבוי, שחזור מאסון, ארכיונים, תאימות, ניתוחים וניהול נתוני העתקה.פלטפורמת Rubrik מספקת גישה הוליסטית לניהול מחזור החיים של הנתונים, החל ביצירה ועד לתפוגה, על פני סביבות מקומיות או היברידיות על מנת לשפר את הביצועים ואת ההמשכיות התפעולית בעלויות נמוכות יותר. קיימת גישה מיידית לניהול נתונים מקיף, בתיאום אוטומטי בין מערכי הנתונים השונים והגנה מירבית על הנתונים ברמה ארגונית.

ריכוז היתרונות העיקריים בפלטפורמה של Rubrik:

 • גיבוי אוטומטי – מונחה מדיניות, Flash Ingest, ברמת קלסטר מבוסס Data Reduction
 • שחזור מיידי – חיפוש מיידי ושחזור במהירות הבזק. אין צורך ב"חימום" המידע לצורך שחזור
 • שכפול ללא הגבלה – גמישות, שכפול אסינכרוני עם אופטימיזציה ב- WAN
 • ארכיון נתונים – שימור לטווח ארוך בענן פרטי או ציבורי עם חיפוש מיידי
 • חיפוש גלובלי בזמן אמת – Rubrik מנגיש את המידע המגובה באופן מיידי גם אם הוא מאורכב בענן. מנוע החיפוש של רובריק ישלים את שורת החיפוש באופן כמעט מיידי כבר בעת הקלדת שם הקובץ או המכונה אותה מחפשים.
 • שחזורים בזמן אפס – שחזור מיידי של מכונות וירטואליות ובסיסי נתונים. ללא צורך בפענוח המידע ממערך האחסון הייעודי.

רק פתרון מודרני מספק את הגמישות
בגיבוי הנתונים ומסוגל לספק את
הגמישות של צרכי התאוששות שונים.

 

קח גיבוי מתוך השחזור – פלטפורמה שקופה ועוצמתית

Rubrik מציגה את פלטפורמת ניהול הנתונים האחודה הראשונה בעולם, המאחדת רכיבי חומרה ורכיבי תוכנה מסורתיים ומספקת פלטפורמה שקופה ועוצמתית עם תפעול מינימליסטי להגנה ושחזור מידע ארגוני.

רובריק מגדירה מחדש את האופן שבו נתונים יכולים להיות פשוטים על פני הגנה על נתונים, התאוששות מאסון, ארכיונים לתאימות ושימור לטווח ארוך, פיתוח יישומים וניתוח נתונים.

אנו מספקים את פלטפורמת ניהול הנתונים המשולבת הראשונה בתעשייה על-ידי שילוב של תוכנת גיבוי ואחסון מונע Deduplication, לתוך מארג בודד Rubrik מייצרת תשתית Scale-Out אמיתית ללא מגבלה במערכת אחת בשילוב חומרה סטנדרטית בתעשייה והימנעות משימוש בחומרה קניינית.

פלטפורמת ניהול הנתונים בתשתית האחודה של Rubrik משלבת את עקרונות התכנון הבאים:

 • תוכנת תשתית אחודה: אנו מזקקים פיזית רכיבים שונים המרכיבים רב שכבתית, גיבוי, שחזור וארכיטקטורה להתאוששות באמצעות תוכנה אחת
 • פשטות: אנו פותרים עבור קלות שימוש באמצעות פשטות . לדוגמה, אנו מעצבים את ממשק המשתמש שלנו להצגת מידע שדורש תשומת לב של משתמשים בלבד, תוך צמצום עומס יתר באופן קוגניטיבי ללא צורך בצמתי החלטה אנושיים
 • Web Scale– אנו מאמצים את אותן הטכנולוגיות המשמשות את Google, Facebook ו- Amazon המאפשרות לארגונים לטפל בקלות בכמויות גדולות של מידע על ידי הוספת Nodes נוספים לאותו אשכול. תם עידן שדרוגי המלגזה !
 • יעילות: אנו בונים אינטליגנציה בתוכנה כדי לסייע לארגונים לנהל ביעילות נתונים מבלי לגרום לעלויות מיותרות (למשל Zero Byte Clone לשמירה על קיבולת האחסון, שליחת נתונים כפולים בלבד לענן הציבורי כדי להפחית את העברת הנתונים ואחסונם) למשל, חיפוש קבצים על פני אינדקס עולמי, המשתרע על עננים פרטיים וציבוריים
 • תמיכה במערכות Ecosystem: עיצבנו את פלטפורמת הנתונים שלנו כדי להיות אגנוסטיים וכדי לעבוד על יישומים וטכנולוגיות מודרניות של מרכז הנתונים

אבטחת מידע ארגוני

הגנה ושחזור נתונים בממשק פשוט ועוצמתי

 

Rubrik מבטלת את תוכנת הגיבוי המסורתית ע"י שילוב של קונסולה עוצמתית וקלה לתפעול ניהול המידע, ניהול קטלוגים ואחסון Deduplication לתוך ממשק בודד ומאובטח.

ארכיטקטורת מידע מבוזרת

 

Rubrik בנויה ממערכת שלמה שמפיצה את המידע, המידע על המידע (Metadata), והמשימות הדרושות על גבי הCluster- כולו באופן לינארי מבחינת הביצועים ויכולת הגידול הלינארית.

מערכת הקבצים הייחודית של Rubrik, תוכננה כך שהיא בנויה מהבסיס לשמירה של עותקי המידע. עיצבנו את מערכת הקבצים עם העקרונות הבאים:

 • ארכיטקטורה ללא שרת ניהול מרכזי (Master-Less): שום רכיב פיזי אינו קריטי לטובת השלמת החיוניות של המערכת
 • טולרנטיות מלאה: המערכת עמידה בפני נפילה של מספר שרתים (NODE) ו/או דיסקים. באמצעות שימוש ב- Erasure Coding לצורך הגנה על המידע אנו כותבים אותו מספר רב של פעמים על גבי כל ה Cluster
 • אחסון מהיר (Flash): המערכת בנויה בצורה היברידית לתזוזה של בלוקים בין שכבות האחסון (Flash/Disk) על מנת למקסם את כמות ה I/O
 • חסכון במקום: המערכת מיישמת "עותק אפס" (Zero-copy clones) על מנת לייצר מספר רב של עותקים מתוך "עותק ראשי אחד" (Golden image)
 • הנגשה מיידית של המידע: כאשר משתמש מבקש לבצע Live Mount לנקודה בזמן, המערכת "חושפת" נגישות למידע באמצעות פרוטוקולי NFS/CIFS
רוצים להעצים את תשתיות ה IT שלכם, להגביר את רמת האבטחה והביצועים הארגוניים שלכם?
השאירו פרטים לקבלת Live Demo