IaaS | שירות ענן מנוהל | תשתית מרכזית כשירות | DnA-IT
 • שליטה מלאה בהוצאות

 • שירותי מעטפת כוללים עבור IT

 • פתרון היברידי אופטימלי

 • יישומים מכל מקום

 • חופש פעולה מלא

 • התחייבות לרמת שירות גבוהה

עסקים רוצים יכולות IT שיאפשרו להם לבחון מודלים עסקיים חדשים ולהוציא לפועל שירותים חדשים במהירות. שירותי ענן ציבורי או פרטי מציעים לארגונים מודל חדש עבור צריכת משאבי ה-.IT במודל החדש, ארגונים קונים וצורכים רק את המשאבים הנדרשים בעת הצורך ובזמן אמת.
הם מסוגלים להקים משאבי תשתית ופלטפורמות בהזמנה, ובלחיצה אחת לבנות, לבדוק ולפרוס את היישומים הדרושים להם.

מנהלי IT לא צריכים לבזבז זמן בהתעסקות עם החומרה, עם אינטגרציה בין יצרניות שונות בתשתית, בפריסה, בניהול מורכב ובתכנון גדילה וריענון התשתית. לכן במציאות של דרישות בלתי צפויות ומשתנות, ענן ציבורי הינו הפתרון האידיאלי עבור יישומים ועומסי עבודה. לדוגמא, אם עסק משיק שירות או יישום מקוון חדש – הביקוש לשירות או ליישום אינו ידוע היטב מראש. במקרה זה, שימוש בענן ציבורי כתשתית מאפשר לעסקים לספק משאבים עבור השירות או היישום בהתאם לביקוש.

דוגמא לדרישות משתנות, היא יישומים עם קפיצה בתצרוכת המשאבים בזמנים ספציפיים כגון מערכות שכר או דוחו"ת סוף החודש, לדוגמא פורטלים לקניות באינטרנט אשר מאופיינות בעונתיות כאשר שיא הביקוש הוא לעיתים פי כמה מהממוצע הרגיל.

בנוסף לכך, יש מקרים בהם אין רצון או יכולת לספק שירותי IT לתשתית ספציפית מתוך הארגון. או אז, גובר ההיגיון להתחיל ולצרוך תשתית מחשוב מלאה כולל שירותי IT במתכונת ענן ציבורי.

לתיאום Live Demo ללא התחייבות השאירו פרטים

  רוצים ליישם פתרון מסוג זה בחברתכם? התקשרו: 09-7880090 &nbsp או מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם

  שירות ענן מנוהל - פרמטרים חשובים בבחירת ספק שירותי ענן כתשתית מחשוב מרכזי

  צרוך כמה שנדרש, שלוט בהוצאות

  מודל ה-Pay for consume של ספקיות הענן הציבורי מאפשר צריכת שירותים בהתאם לביקוש. רזולוציית השימוש מגיעה לדקת שימוש משירותים פופולריים דוגמת מחשוב, אחסון ורוחב פס. האתגר הוא שליטה בהוצאה ואופטימיזציה של תשלום על השימוש בפועל ולא על משאבים נגישים שאינם בשימוש. היעדר שליטה בהוצאות עלול להגדיל את ההוצאות השוטפות לעיתים בצורה משמעותית. שליטה בהוצאות כוללת תכנון חכם של התשתית, כיבוי והדלקה של שירותים בהתאם לזמן השימוש בהם וכו'.

  תפיסת שירותי מעטפת עבור IT ולא אסופה של שרתים וירטואליים

  קיימים לא מעט שירותי ענן המספקים שרתים וירטואליים כשירות (VPS).
  תפיסה זו בדר"כ פחות מתאימה לארגונים אשר רוצים לצרוך מערך IT מלא.

  דרוש להבין איך בנויה הארכיטקטורה של ספק שירותי הענן – איך בנוי מערך התקשורת עבור הארגונים, אילו שירותי מעטפת מסופקים כולל "חומת אש", תשתית גיבוי מידע בפורמט סטנדרטי, שירותי "אנטי-כופר" וכו'.

  דרשו את הפתרון ההיברידי האופטימלי

  ספק ענן ציבורי אמיתי לא יאלץ אותך לבחור בין מרכז הנתונים שלך לבין הענן. פתרון ענן היברידי חייב להשתלב בקלות עם סביבת ה IT הקיימת דרך אמצעי תקשורת מודרנית באמצעות WAN ובאמצעות VPN מאובטחים.

  פתרון היברידי ישמור על הארכיטקטורה המקומית היכן שנכון ויחבר את התשתית לשירותים ציבוריים הנדרשים כולל פיתוח מודרני של יישומים ופריסה של השירות באופן גלובלי.

  פתרונות הענן ההיברידי מספק את הטוב בין שני העולמות.

  הפעל את היישומים שלך בכל מקום

  ספק ענן ציבורי לתשתיות מרכזיות אמיתי מספקים זמינות מרובה אתרים ויכולת רפליקציה ברמת התשתית או השירותים בין האתרים. החשיבות בזמינות שירותי מחשוב היא ראשונה במעלה ועל כן התשתית חייבת לפעול ביותר מאתר פיזי בודד.

  שירותי Self Service בתשתית

  במעבר לשירותי ענן חיצוניים אנו מצפים לקבל לצד שירותי התשתית גם את מעטפת התפעול השוטף.

  למרות זאת, קיים יתרון רב באספקת חלק מהשירותים במתכונת שימוש עצמי (Self Service) דוגמת: הקמת שרת וירטואלי חדש. בחירה מתוך תבנית קיימת או אימג' ונילה מתוך סטים קיימים מראש. הגדרת משאבים דרושים כולל מערכת הפעלה. הדלקה, התקנה והפעלת השרת לתחילת עבודה

  בדוק לאיזו רמת שירות מתחייב הספק (SLA)

  חשוב לוודא האם קיימת התחייבות לרמת שירות לשירות? תוך כמה זמן מסופק מענה לכל סוג של תקלה? האם הספק מוכן למנגנון קנסות במקרה של העדר זמינות השירות או חלקו?

  כל אלו נושאים מאוד חשובים שבדרך כלל לא שמים לב אליהם ואנו בתחושה שזה מובן מאליו – המציאות בפועל לא תמיד כזו. דרוש לקבל תשובות לשאלות אלו כשהם חלק מחוזה ההתקשרות במעבר לשירותי ענן חיצוניים.

  שירותי VAULT עבור תשתיות מרכזיות
  Infrastructure as a Service

  שירות VAULT הוא שירות מתקדם ועוצמתי המספק שירותי IaaS, תשתית מחשוב מרכזית כשירות, בתפיסת IT מלאה.

  השירות בנוי על ארכיטקטורה מודרנית המאפשרת גדילה ללא מגבלה ומאפשרת מודל צריכה גמיש בהוספה/הורדה של משאבים ועלויות בהתאם לצורך העסקי.

  התשתית עצמה בנויה בארכיטקטורת תקשורת מודרנית אשר מופרדת לכל לקוח באמצעות טכנולוגיית הפרדה חכמה Multi-Tenant בנוסף לשימוש ב-Private VLANs ו-Network Segmentation.

  התשתית המרכזית בנויה משרתים משולבי אחסון בתפיסת אבני "לגו" אשר מוגדרים לוגית כאשכול משאבים המאפשר שירותים רבי עוצמה במונחי כח עיבוד / זכרון / נפח דיסק וביצועים.

  בנוסף, התשתית עצמה בעלת רמת זמינות גבוהה ויכולת התאוששות עצמאית (Self Healing) מכל תרחיש אפשרי. בנוסף, התשתית ממוקמת במתקנים מושקעים ברמת Tier-3 בזמינות גבוהה המהווה גם צומת שדרה לכל ספקיות התקשורת בארץ עבור תמסורות ואינטרנט.

   

  DRaaS

  רוצים לשלב את ענן VAULT אצלכם בחברה? בואו נדבר
  שנדבר?
  השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם

   EnHe
   צרו קשר
   נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ועניין וניצור עמכם קשר בהקדם

    *רק פניות רלוונטיות יענו.
    *פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם מינימום של 100 משתמשים פעילים.

    Contact Us
    Tell us about your issue so we can get you to the right people, as soon as possible.

     *Only relevant inquiries will be responded.
     *The company's solutions are intended for organizations with a minimum of 100 active users.

     כלי נגישות