Managed SIEM-SOC CYREBRO | DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. מידע מקצועי
 3. Managed SIEM-SOC CYREBRO

Managed SIEM-SOC CYREBRO

פלטפורמת SIEM SOC מנוהלת באופן מודרני

הטמעת מערך ניהול אירועי אבטחת מידע ומרכז בקרה לאירועי סייבר (SOC) הוא לא עניין של מה בכך. לא מבחינת עלויות הקמה, עלויות שוטפות ובוודאי מהווה אתגר עבור ארגונים רבים. מעבר לשירות ניהול אירועי אבטחת מידע (SIEM as a Service) מספק מענה לרבים מהאתגרים העומדים בפני ארגונים המנסים להגביר את בשלות האבטחה שלהם ולהקטין את רמת סיכון הסייבר שלהם ובהם:

 1. מגבלות אנושיות: תעשיית הסייבר מתמודדת עם מחסור גדול בכישרונות, עם הרבה יותר תפקידים לא מאוישים מאשר אנשי מקצוע מוסמכים למלא אותם. זה מקשה ומכביד על ארגונים למלא תפקידי אבטחה
  קריטיים באופן פנימי. שירותי SIEM/SOC מאפשרים לארגון למלא את הפער האנושי עם בעלי מקצוע חיצוניים.
 2. יכולת ניתוח קשרים לוגיים לכדי אירוע אמת: האתגר במערכת SIEM הוא לא רק בבניית החוקה / הקשרים הלוגיים המגדירים אירוע אמת ולא אירוע False Positive או בשפה פשוטה: "זאב זאב". האתגר האמיתי הוא לאורך זמן בחיבור מקורות מדווחים נוספים למערך ה-IT (מערכות חדשות), טיוב חוקה שדורשת שינוי וכו' הם נושאים שקשה לתחזק בתוך הבית גם כיוון וזה דורש מומחיות ולא מעט זמן.
 3. חוסר בשלות בסייבר ארגוני: בניית תכנית סייבר יעילה עשויה להיות יקרה בשל הכלים, הרישיונות והצוות הנדרשים. שירות SIEM/SOC מאפשר לארגון לפרוס במהירות תכנית אבטחה מלאה עם זיהוי ותגובה של איומים במתכונת 24/7 במודל שיתופי המתפרס על פני מספר רב של ארגונים. מצב זה מקטין את העלות הכוללת (TCO) של אבטחת סייבר ומאפשר לארגון להשיג רמה גבוהה של בגרות אבטחת סייבר מהר יותר ממה שניתן יהיה אם היה מיושם פנימית.

תכירו את CYREBRO אשר הוקמה כדי לשנות את תפעול אבטחת הסייבר כפי שאנחנו מכירים אותו היום:

 

הפלטפורמה של CYREBRO מנהלת את כל ארועי הסייבר של הארגון בעזרת איסוף וניתוח נתונים בזמן אמת ומרכזת את כל הפרטים וההמלצות החיוניים שדרושים כדי לקבל את החלטות האבטחה הנכונות. היא מצמצמת
משמעותית את עומסי העבודה, ומגבירה את הפרודוקטיביות של צוותי ה-IT ואבטחת הסייבר.

הפלטפורמה מבצעת אופטימיזציה של תהליך זיהוי האיומים וההתראה עליהם, הארגון מקבל נראות בזמן אמת על כל אירועי אבטחת הסייבר ויודע אילו גורמים משפיעים על אילו נכסים של הארגון ועד כמה רמת האיום גבוהה.

מה הופך את CYREBRO למערכת יעילה כל כך?

ניהול מרכזי
רק פתרונות אבטחת מידע עם ניהול מרכזי וזיהוי צולב ומתוחכם של פעילות חשודה יכולים לזהות ניצול של מערכות ותהליכים בארגון.
רק תצוגה מרוכזת של כלל אירועי אבטחת הסייבר יכולה לספק בהירות ולסייע לתעדף מה חשוב ומה לעשות בנידון.

 

פשטות ניהולית
CYREBRO תמונת מצב מפורטת בכל רגע נתון על האיומים בארגון וחומרתם , מה לעשות לגביהם ומתי כדי לעשות את הפעולות הנדרשות. CYREBRO תאפשר לך לראות אילו נכסי אבטחה נחוצים ואילו לעומתם דורשים תשומת לב ומשאבים גבוהים אך יוצרים כפילויות והתראות שווא.

 

המשכיות עסקית וחיסכון בזמן
אבטחת סייבר היא מורכבת ועד עכשיו גם יקרה. ניהול משברים בעת איום מצריך לעתים קרובות שיבוש של פעילות העסק במשך שעות או ימים בהם יתבצעו חקירות. הזמן שיעבוד עד שיגיעו לתובנות מספקות ופעולות משמעותיות שיש לבצע הוא זמן יקר.
CYREBRO מפשט את אבטחת הסייבר עם בהירות מלאה ומהירה אפילו במצבים המורכבים ביותר כדי לקבל את ההחלטות העסקיות הנכונות, במהירות.

CYREBRO מקטין באופן קיצוני את זמן החקירה של התקפות זדוניות מימים לשעות, ודקות לרגע. 93% מההתקפות פוגעות במערכות תוך דקות. CYREBRO מאפשרת לצוותי אבטחה לחסום נקודות תורפה לפני
שיתרחש נזק. חיסכון בעלויות משמעותי עם זמן השבתה נמוך באופן קיצוני של פונקציות עסקיות קריטיות כמו חיוב, ייצור, שירות לקוחות. כמובן שלא ניתן להתעלם ממניעת פגיעה במוניטין.

יכולות ניטור מבצעי לחברות בכל הגדלים – ה-SOC המקוון שלנו כפלטפורמה מעניק לכל חברה את תובנות הניטור האסטרטגי, ניתוח הסייבר וקבלת ההחלטות המתקדמים ביותר בעולם, שהיו זמינים בעבר רק למרכזי תפעול
אבטחה מובחרים בתקציב גבוה. כעת כל עסק בכל גודל יכול להקדים ברציפות אפילו את ההאקרים המתוחכמים ביותר עם פקודת אבטחת סייבר מרכזית מקוונת משלהם.

 

EnHe
צרו קשר
נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ועניין וניצור עמכם קשר בהקדם

  *רק פניות רלוונטיות יענו.
  *פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם מינימום של 100 משתמשים פעילים.

  Contact Us
  Tell us about your issue so we can get you to the right people, as soon as possible.

   *Only relevant inquiries will be responded.
   *The company's solutions are intended for organizations with a minimum of 100 active users.

   כלי נגישות