HYCU - פתרון ניהול וגיבוי מידע בסביבה מרובת עננים | DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. מידע מקצועי
 3. HYCU – פתרון ניהול וגיבוי מידע בסביבה מרובת עננים

HYCU – פתרון ניהול וגיבוי מידע בסביבה מרובת עננים

בסביבת העבודה המודרנית יותר ויותר ארגונים מבקשים להעביר עומסי עבודה לענן.

המטרה עשויה להיות מינוף משאבי ענן ל- Dev / Test, או הסבת יישום לענן ולהפעיל אותו שם באופן קבוע ועוד. כך שנוצר מצב שסביבה מרובת עננים נפוצה כיום ברוב הדאטה סנטרים הארגוניים ומספר העננים שהם משתמשים בהם צפוי לעלות. 

HYCU partner levels badges_Premier Partner

ברוב המקרים, לארגון יש כמה עננים מקומיים הבנויים על VMware ואולי ענן הבנוי על פתרון משופר יותר דוגמת Nutanix. על מנת לאפשר את סביבות הענן השונות הללו, קריטי שארגונים יפתחו אסטרטגיית ניהול מידע וגיבוי לתצורה מרובת עננים.

אסטרטגיית ניהול מידע בסביבה מרובת עננים

המטרה העיקרית של אסטרטגיית ניהול מידע וגיבוי בתצורה מרובת עננים היא לספק נתונים, באמצעות העתקה או העברת נתונים למקרי השימוש הרבים בענן. גורם מרכזי בתנועה זו הוא יישומי תוכנת ניהול הנתונים. 

בתיאוריה, יישומי הגנה על נתונים יכולים לבצע הן את פונקציות ההעתקה והן את העברתם. שיקול מרכזי הוא כיצד מאחדים את חוויית ניהול הנתונים מרובת העננים. ברוב המקרים, יישומי הגנת נתונים מתעלמים מחוויית המשתמש של כל ענן ומשתמשים בממשק הספציפי שלהם, מה שמגדיל את המורכבות.

האסטרטגיה צריכה להיות ממשק וחוויה זהה לאופן שבו מנהל המערכת מנהל משימות אחרות. עם זאת, פתרונות ייעודיים דורשים שכבת-על באמצעות תוכנת כיסוי לניהול, המאפשרת תקשורת וניהול של כל כלי ייעודי וכדי להקל על העתקה והעברת נתונים אל ומעננים שונים.

השימוש בפתרון ייעודי עם תוכנה המכסה את כל סביבות העננים באופן אינטגרטיבי ומאפשרת יכולת לביצוע הפעולות השוטפות והבסיסיות, מתבטא בשורה התחתונה בתפעול קל יותר עבור כל מנהל ענן. בנוסף, בזכות תוכנת כיסוי מסוג זה, פעילויות ענן לענן אינן דורשות ממישהו בארגון להיות מומחה בכל העננים שהארגון משתמש בהם.

  רוצים ליישם פתרון מסוג זה בחברתכם? התקשרו: 09-7880090 או מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם

  חשיבותה של תוכנת הכיסוי לניהול גיבוי המידע במקרה של החלפת סביבות ענן

  ישנן מגוון סיבות לכך שארגונים עשויים לרצות למנף סביבה מרובת עננים. 

  מקרה שימוש אחד הוא שימוש באחסון ענן ציבורי כמראה גיבוי לתהליך הגנה על נתונים מקומי. שימוש באחסון ענן ציבורי כמראה גיבוי מאפשר לארגון באופן אוטומטי גישה לנתונים מחוץ לאתר. הארגון עשוי לרצות לעשות שימוש בענן כמאגר ארכיון לאחסון ושימור המידע לטווח ארוך. 

  היבט חיוני במקרה של שימוש בענן לגיבוי הוא היכולת להחליף ענן. האתגר בעת החלפת יעדי גיבוי בענן ציבורי הוא מה לעשות עם המידע שגובה כבר בענן הציבורי המקורי. משיכת כל הנתונים ההיסטוריים מאותו ספק ענן ראשון עשויה להיות יקרה ולגרור גם דמי יציאה. כדי להתגבר על אתגר זה, פתרון ניהול הנתונים צריך לתמוך במספר יעדי ענן בו זמנית. פתרון כזה מסוגל להקל על שחזור משני העננים תוך הפניית עותקי גיבוי חדשים לענן החדש. ואז, מכיוון שהנתונים ממלאים את דרישות השמירה של הארגון, מערך ה- IT יכול להסיר אותם מהענן הישן, ולהימנע מדמי יציאה.

  פתרון DR והמשכיות עסקית כחלק מתוכנת ניהול הנתונים

  מקרה שימוש נוסף הוא שימוש בענן לצורך התאוששות מאסון. מכיוון שפתרון הגנת הנתונים כבר שולח נתוני גיבוי לענן, התוכנה צריכה רק לנהל את התנועה של אותם נתונים מאחסון ענן בעלות נמוכה לאחסון בתצורת ייצור. ברוב המקרים, התוכנה או המשתמש צריכים להפוך את המכונה הווירטואלית של הפורמט המקורי ל- Hypervisor של ספק הענן.

  פתרון ניהול הנתונים, בנוסף להגנה על נתונים, אמור להיות מסוגל גם למקם נתונים כך שהארגון יוכל להשתמש בהם במקרי שימוש ב- Dev / Test. מקרי שימוש אלה מחייבים את הפתרון להעתיק את הנתונים לענן ולמקם אותם באופן זמין לשימוש. במקרה זה פתרון מסוג הזה ממנף צעדים דומים לשימוש בענן לצורך התאוששות מאסון. תוכנת ניהול הנתונים צריכה גם לעדכן באופן אוטומטי את מערך הנתונים של Dev / Test על בסיס מתוזמן, כך שצוותים אלה עובדים עם עותק עדכני של הנתונים.

  הרצת יישומים בענן והגנה על הנתונים

  מקרה שימוש אחר הוא "Lift and Shift", כלומר הארגון רוצה להריץ את היישום בענן באופן קבוע. כאן מדובר במידע ייחודי, לרוב בעל חשיבות עסקית גבוהה, שיאוחסן בענן. הארגון צריך לוודא שהנתונים מוגנים. שימוש בפתרון ייעודי לאותו ענן מסוים הופך את ההגנה על נתונים בענן לקלה, אך הופך את תוכנת הכיסוי לבעלת ערך רב עוד יותר.

  תוכנת הכיסוי מספקת פיקוח של ה- IT כדי לוודא שההגנה על המידע מתקיימת וכדי להקל על תנועה מהענן אם יתעורר צורך. תוכנת כיסוי העל מאפשרת גם לארגון ליצור ענן ייחודי לענן תוכנית התאוששות מאסון, כך שאם ספק אחד יירד, מערך ה- IT יוכל להפעיל מחדש את עומסי העבודה בענן אחר.

  הכירו את תוכנת ניהול המידע והגיבוי של HYCU

  HYCU Protégé, תוכנת ניהול הנתונים וגיבוי המידע החדשנית עבור סביבות מרובות עננים של HYCU, מספקת אבטחת נתונים ליישומים, ניידות נתונים מקסימלית בין סביבות ענן שונות ויכולת התאוששות מאסון על פני מספר עננים. כל זאת כדי להבטיח את ההגנה על נתוני הארגון תוך כדי זמינות מקסימלית של הנתוניםפ ויכולת שחזור במקרה של טעות אנוש, התקפות זדוניות או אסונות טבע.

  HYCU Protégé הוא פתרון הגנה אמיתי על נתונים ארגוניים בסביבות רב-ענניות.
  לפיתרון ניהול וגיבוי המידע של HYCU, יכולת מוכחת בגיבוי, שחזור וניהול נתוני יישומים באופן עקבי עבור נתונים המאוחסנים בסביבות ענן שונות מקומיות או ציבוריות וכן נתונים המבצעים מיגרציה בין הסביבות הללו.

  HYCU

  פלטפורמות נתמכות

  גיבוי / MIGRATE / DR 

  בתשתית מקומית
  Hypervisors: AHV, ESX

  על שרתים: Windows physical

  בענן ציבורי: GCP, Azure

  יישומים ושירותי קבצים נתמכים

   Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange Server, Microsoft Active Directory, Oracle Database, Nutanix Files, Microsoft SQL, Failover Cluster, SAP HANA, Nutanix Volume Groups

  יעדי גיבוי נתמכים

  מקומית:  NAS (NFS/SMB), Nutanix Files, ExaGrid, DataDomain, Quantum, Azure, AWS S3, GCP, Nutanix AOS Services, Cloudian, Scality, S3 Compliant storage, iSCSI – Nutanix Volumes, Nutanix Mine

  בענן: Cloud native Object Storage

  HYCU

  לסיכום

  תשתיות מרובות ענן הן חלק מהמציאות כעת עבור רוב הארגונים וניהול העברת המידע בין עננים אלה הוא קריטי. עם זאת, ארגונים רוצים להימנע מלדרוש ממנהלים ללמוד ממשקים מחוץ למומחיות שלהם בתחום.

  אסטרטגיה של המשך מינוף פתרונות ייעודיים בתוך כל ענן ושימוש בתוכנה המספקת כיסוי שכבת-על בכדי להקל על העברת נתונים בין עננים, מעניקה לארגון את הטוב מכל העולמות. כל זאת מנגיש פתרון בעל פשטות בתחום הגיבויים וניהול המידע, תוך אפשור יכולות שרוב הפתרונות אינם יכולים להציע.

  HYCU Protégé הוא פתרון הגנה על נתונים שמספק את כל אלו ועוד עבור סביבות רב ענניות

  חברת DnA-IT שותפה עסקית בכירה של חברת HYCU בישראל

  המשווקת, מטמיעה ותומכת בפלטפורמה של HYCU להגנה מתקדמת על כל סוגי המידע הארגוני

   רוצים ליישם פתרון מסוג זה בחברתכם? התקשרו: 09-7880090 או מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם

   EnHe
   צרו קשר
   נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ועניין וניצור עמכם קשר בהקדם

    *רק פניות רלוונטיות יענו.
    *פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם מינימום של 100 משתמשים פעילים.

    Contact Us
    Tell us about your issue so we can get you to the right people, as soon as possible.

     *Only relevant inquiries will be responded.
     *The company's solutions are intended for organizations with a minimum of 100 active users.

     כלי נגישות