F5 - הגנה אפליקטיבית על שרשרת האספקה | DnA-IT
 1. עמוד הבית
 2. מידע מקצועי
 3. F5 – הגנה אפליקטיבית על שרשרת האספקה

F5 – הגנה אפליקטיבית על שרשרת האספקה

ארגונים כיום מעבירים יותר ויותר תהליכים ושירותים לאונליין ולענן תוך שימוש של היכולות, התוכנה והשירותים של פתרונות מדף, על מנת לשפר את הגמישות והגישה העסקית שלהם.

כיום קיימים שלושה תוצרים שארגונים מצפים להם מתהליך טרנספורמציה דיגיטלית בארגון:

 1. חווית לקוח משופרת
 2. זריזות עסקית
 3. החזר ROI בדיגיטל

על אף שהיכולות והצרכים משתנים במידה ניכרת בין ארגון לארגון, המשותף הוא שכולם מבקשים הגנה רבה יותר עבור היישומים והשירותים המקוונים שלהם.

F5 מציעה מוצרים ושירותים עבור אבטחת יישומים מהדור הבא, הכוללים חומת אש אפליקטיבית (WAF), הגנה מפני בוטים ו- DDoS (חסימה דינמית של השירות), עם מגוון רחב של אפשרויות פריסה: בתשתית מקומית, בענן וכהנגשה כשירות (SaaS).

F5 – פתרונות אבטחת מידע ליישומים ארגוניים מרמת הקוד עד רמת הלקוח

רמת הסיכון לשיבושים או פרצות אבטחה גדלות יותר כאשר הארגון עובר תהליך דיגיטציה ומרחיב את הגישה לנכסי המידע והתהליכים שלו. בייחוד כאשר מתאפשר חיבור דיגיטלי בין לקוחות של הארגון לשרשרת האספקה הארגוני, עם יישומים ושירותים חדשים שמיועדים לעמוד בדרישות העסקיות הדינאמיות.

המידע המשמש את היישומים הארגוניים מהווה לעיתים קרובות חלק מייצג מהנכסים החשובים ביותר של הארגון ועל כן, הוא זקוק להגנה. בהגנה זו חשוב לשלב מספר אלמנטים הפועלים יחד הנותנים מענה לסוגי האיומים השונים אליהם המידע חשוף.

הסיכון והאיומים יכולים לנבוע כתוצאה מהחדרת תוכן מזויף, סקריפטים או תוכנות זדוניות, או פשוט על ידי יצירה מלאכותית של עומס יתר במשאבים עד למצב שבו הם אינם זמינים עוד למשתמשים לגיטימיים. בעיות כאלה באות מפעולות והתקפות מכוונות של אנשים וקבוצות, מבוטים אוטומטיים או מפגיעויות (Vulnerabilities) בתוכנות, שירותים וממשקי API.

עם הלחצים על קצב פיתוח היישומים והסטנדרט בתפיסה הארגונית כלפי הלקוח של Always On / Always Connected, יחד עם שימוש רב יותר בשירותי קוד פתוח ושירותי צד ג', רמת הסיכון רק עולה.

F5 מספקת מוצרים ושירותי אבטחת מידע ליישומים המאפשרים להפחית פגיעויות תוכנה ויישומים, מגנים מפני "התעללות" ברמת ההיגיון העסקי על ידי בוטים, וכן מספקים ממשקי API מאובטחים.

  לתיאום Live Demo ללא עלות

  מדוע לשים את F5 על המכ"ם שלכם?

  עם צורות מגוונות של פרצות תקיפה ופגיעויות תוכנה, ארגונים צריכים להיות מסוגלים להגן על כל סוגי היישומים, מסורתיים שעדיין פעילים ברוב הארגונים למרות שינויים רבים בתעשייה. יתר על כן, ארגונים צריכים לספק הגנה גם על יישומים חדשים המנצלים את טכניקות הפיתוח והמשאבים המודרניים המועברים כשירות.

  F5 מציעה מגוון יכולות אבטחת יישומים מהדור הבא, המשולבות במספר נקודות שונות, תלוי בסוגים מסוימים של פריסות אפליקטיביות וברמה של ניהול לקוחות.

  העקרונות הטכנולוגיים בארכיטקטורה של F5:

  Application Security

  F5 מזהה נקודות בקרת אבטחה בתוך תשתית הרשת, הגישה ליישום ובתוך היישום עצמו

  שירות WAF מתקדם של F5 נועד להשתלב ישירות בצינור האוטומציה לפיתוח באמצעות שימוש בתצורה כקוד.

   פירוש הדבר הוא שהאבטחה הופכת לחלק מתהליך האוטומציה CI / CD של צוותי ה-DevOps ונבחנת כמו כל דבר אחר. מדיניות האבטחה והתצורה נוצרות ומתוחזקות ע"י SecOps ונצרך כקוד, נשלף מקוד מתוך מאגר. 

  הוא מספק הגנה על בוטים זדוניים, הצפנת תוכן בשכבת יישום, API לבדיקה וניתוח התנהגותי כדי לסייע בהגנה על יישומים ו- APIs מפני התקפות. הגנות הבוט משתמשות בשילוב של חתימות, מבוסס אתגר והתנהגות טכניקות לזיהוי וסינון תעבורת אוטומציה לא רצויה מניסיון סיור, ניצול פגיעות ופריצה אופורטוניסטית.

  הגנה מפני התקפות DoS נובעת מניתוח התנהגות תעבורה באמצעות למידת מכונה וניתוח הנתונים. המערכת לומדת את התנהגות היישום ואז משלב את ההתנהגות היוריסטיקה של תנועה עם רמת הלחץ שזוהה בשרתים כדי לקבוע את תנאי ה- DoS.

  F5 מכסה את כל שרשרת האספקה האפליקטיבית המודרנית בניטור ובאבטחה מתקדמת

  f5 security

  F5 מריצה יישומים מפיתוח לאורך כל מחזור החיים שלהם, כך שתוכלו לספק באופן מבודל, ביצועים גבוהים וחוויות דיגיטליות מאובטחות

   לתיאום Live Demo ללא עלות

   EnHe
   צרו קשר
   נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ועניין וניצור עמכם קשר בהקדם

    *רק פניות רלוונטיות יענו.
    *פתרונות החברה מיועדים לארגונים עם מינימום של 100 משתמשים פעילים.

    Contact Us
    Tell us about your issue so we can get you to the right people, as soon as possible.

     *Only relevant inquiries will be responded.
     *The company's solutions are intended for organizations with a minimum of 100 active users.

     כלי נגישות